- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1911 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1911 Culés
1
Jak wyglądałaby wasza najlepsza "5" ostatnich 10 lat w NBA?
@student97r @Encore @fart i inni.
4
@Kajtek77 LeBron i Curry na 1 i 2,Durant i Leonard na 3 i 4,Davis na 5
0
@Encore Myślałem, że wrzucisz tu Hardena :O
1
@Kajtek77 Harden i Irving to moi ulubieni zawodnicy ale zarówno Steph jak i LBJ byli bardziej kluczowi
0
@Kajtek77 Myślę, że bestię Westbrooka też można byłoby umieścić. To zależy czy pytasz indywidualnie, czy ogólnie.
1
@Encore Kurde, a jakby tak dać Hardena i Curryego do jednego teamu? Ciekawe jakby to funkcjonowało :D
1
@Kajtek77 Już grali w reprezentacji :D
4
@Danny Gaucho Somsiad śledzisz NBA? No z tej strony to cię nie znałem. Do kosza to ty pustą flaszką jedynie rzucałeś.
0
@Encore NBA rzadko oglądam, kosza reprezentacyjnego to jedynie w zeszłym roku, jak Polska grała :D
2
@Kajtek77 no ja tylko czasem jak Polska i USA. Jak wjedzie USA tymi swoimi najlepszymi to jest co oglądać. Mistrzowie tej dyscypliny.
1
@Kajtek77 Kiedyś bardziej śledziłem. Swego czasu dużo też w NBA2K grałem. Jako dzieciak bardziej nawet pałałem sympatią do koszykówki, niż do piłki nożnej (Jordan i te sprawy).
2
@Danny Gaucho Mój pierwszy kontakt z koszem to też jakaś gierka. Grało się Warriors to i sympatia została :P
4
@Kajtek77 Curry, Kawhi, Durant, LeBron, AD
Więc tak jak @Encore
1
@zadafcb @Encore widzę, że umieściliście mojego ulubieńca w swoich drużynach, co trochę mnie zdziwiło. No dobra, może nie tyle zdziwiło, co naczytałem się wielu nieprzychylnych opinii o Stephie i myślałem, że może znajdzie to jakieś odzwierciedlenie w waszych drużynach.
2
@Kajtek77 Stefek to geniusz. Ma wyjątkowy talent.
0
@zadafcb @Kajtek77 @Encore a np Howard nie powalczyłby z Davisem?
Wiem, że Harden ma sporą grupę antyfanów, ale on Westrbook, czy nawet Chris Paul to też topy w swoim prime... czy nie? :)
0
@escarabajo Ewentualnie można wcisnąć nawet Draymonda na tą 5 :D
0
@Encore W ostatnich 10 latach naprawdę tych piątek można by ze trzy zrobić:)
0
@escarabajo No to jest indywidualna ocena każdego
W nba przewija się multum wybitnych zawodników.
0
@escarabajo I każda by się pewnie biła o mistrzostwo.
2
@Encore właśnie:) i @Kajtek77 właśnie:)
uwielbiałem patrzeć na niekonwencjonalne zagrania Rondo w Bostonie. Pamiętam jak Jason Williams odgrywał piłki do swoich kolegów:) złoto:)
0
@escarabajo zastanawiałem się nad Howardem. Ale jego prime skończył się jeszcze w pierwszej połowie dekady
2
@zadafcb Niby tak:) A przecież jeszcze Derrick Rose... ach:) co ja tam wiem:) rzucam nazwiskami, które zgooglowałem w necie, żeby tylko pogadać o NBA:)
0
@Kajtek77 Duncan, Curry, Garnett, Leonard, Pierce to moja 5 ;)