La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

14

Dzisiejsza sytuacja pokazuje skalę upadku kraju, jaki się wydarzył przez ostatnie 5 lat. Kandydat opozycji nie chce iść do TVP, zresztą słusznie, ponieważ wie, że tam będzie orka w stylu: dlaczego na Górczewskiej wystaje już 2 rok krawężnik, o który potykają się niepełnosprawni; dlaczego kierowcy warszawskiego MPK przygniatają staruszki drzwiami. Duda boi się z kolei niezależnej debaty, bo wie, że tam by przegrał, a to oznaczałoby spadki w sondażach.

0

@tobiasson92 patrząc jak radzi sobie trzaskowski z pytaniami nie mialby problemu zwłaszcza że rzadzi 1.5 roku a kilka miesięcy mssz pandemia a ous zrzuca obowiazki swoje bez finansowania na samorządy.Słusznie nie chciał bo powinna być debata, gdzie Duda nie będzie znał pytań bo to nie jest debata tylko ustawka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?