La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1720 Culés

0

Lubicie kiełbaskę na gorąco ?

2

@FafitFCB W sensie taką rozprażoną z gorącej wody? nie lubię, albo upieczona na chrupko, albo taką do łapy na zimno z chrzanem lub musztardą ostrą.

konto usunięte

2

@FafitFCB

Ja nie mogę jeść na gorąco kiełby, bo mi się rzygać po niej chce

0

@FafitFCB śmierdzi mi tu jakimś lgbt

konto usunięte

1

@Odesseiron musisz dobrze gryźć:D

3

@Joe_Pesci To świadczy o Tobie

0

@l0Messini napisałem, że śmierdzi a nie pachnie!

2

@FafitFCB Kiełbasa i dobra kaszanka na gorąco to wypas, tylko trzeba umieć odpowiednio ugrzać, no i towar musi być dobry, najlepiej swojski od znajomego rzeźnika.
Kiełbachy i kiszki wkłada się do garnka i zalewa wodą do 1/3 wysokości jednej kiełbasy.
Tak ma się delikatnie pitolić, aż do zagrzania.
No i oczywiście chlebek, musztarda.
Pochodzę z miejsca gdzie kiełbasa na gorąco jest święta, ważna też jest jej jakość.
Zwykła sklepowa, nawet droga jest słaba.
Kiedyś była dobra, teraz się już wszędzie pcha shit.
Tylko rzeźnik.
Kto nie jadł takowej, nie wie co to znaczy dobra kiełba na gorąco.
Ważny też jest region Polski, najlepsza kiełbasa na Wielkopolsce.
W niektórych obszarach zwyczajnie nie umieją zrobić dobrej, nie ma kultury robienia porządnej mięsnej, doprawionej kiełbachy.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?