La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

11

Barcelona rozegrała już 34 kolejki, w których zdobyła 73 na 102 możliwych punktów. To aż 29 punktów różnicy między maksymalnym możliwym wynikiem. Moim zdaniem, pomimo wielu dyskusyjnych decyzji sędziów to nie należy tylko ich obwiniać za pozycję vicelidera. Wystarczy, że Barcelona zdobyłaby 1/3 z tych 29 punktów i byłaby bezapelacyjnym liderem i nie byłoby o czym gadać. Czyste papcie, luźna łyda a tak to większość osób tutaj obwinia jednego czy drugiego sędziego a ile razy zabrakło koncentracji, skuteczności, zmian w trakcie gry, determinacji. Ile razy w tym sezonie Barcelona głupio gubiła bramki.

2

@dv7wisnia Real zagrał już 34 kolejki, w których zdobył 77 na 102 możliwych punktów. To aż 25 punktów różnicy między maksymalnym możliwym wynikiem. Wystarczy, że Real zdobyłaby 1/3 z tych 25 punktów i byłby bezapelacyjnym liderem i nie byłoby o czym gadać.
Ile razy w tym sezonie Real głupio gubił bramki.


Gdyby babcia miała wąsy....

6

@dv7wisnia Co to za tłumaczenie? Równie dobrze można powiedzieć że to moja wina że ukradli mi moje wszystkie oszczędności jakie wynosiły 1000 zł. Mogłem więcej i ciężej pracować, wtedy bym sobie odłożył więcej i miałbym za co żyć teraz.

0

@Bobo25 Bez tego co napisałeś, Real jest liderem z 4 punktami przewagi :|

0

@Nano22 Moim zdaniem wystarczające wytłumaczenie aby nie szukać porażki tylko w decyzjach sędziowskich

1

@dv7wisnia chciałem tylko pokazać trochę absurdalność tego typu wpisów, że gdybyśmy nie tracili punktów to byśmy byli liderami, tak samo może powiedzieć sobie właśnie kibic Realu czy innej drużyny.

0

@Bobo25 Chyba zostałem przez ciebie nie do końca zrozumiany.

0

@dv7wisnia jako kibice mamy dziwny zwyczaj obwiniać za porażki wszystkich od zarządów przez trenerów do sędziów, a to piłkarze leca w uja od 45 minuty i pozwalahą sobie zabrać zwycięstwo z rąk

1

@dv7wisnia Rozumiem, że chodziło Ci by nie zwalać wszystkiego na sędziów, że Barca mogła grać lepiej, lepiej punktować i wtedy byłaby liderem nawet pomimo rozstrzygania przez sędziów kontrowersyjnych sytuacji na korzyść rywala.
A mi chodziło że takie gdybanie że mogliśmy zdobyć więcej punktów może również uprawiać choćby kibic Realu. Czemy tylko my możemy sobie takie "gdybające" punkty dopisywać a rywal już nie? To może działać w obie strony. O to mi chodzi.

Sytuację w tabeli mamy jaką mamy. Nie ma co marudzić tylko nasi muszą wziąć się do gry i wygrać wszystko do końca sezonu, a co to da czas pokaże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?