La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

0

Znacie jakie fajne przygodówki na PS4?

Przeszedłem już Until Dawn, Black Mirror, Layers of Fear, Heavy Rain, Two Souls, Detroit: Human, Sherlock Holmes, Outlast, Yesterday Orgins, Adams Venture,

Z tego co widzę zostało mi jeszcze Syberia 3, Life is Strange, Man of Medan, Soma, Observer, Call of Cthultu, L.A Noire, Blair Witch, Zaginięcie Ethana Cartera, The Sinking City, Murdered, Obduction, Kholat, Agatha Christie: The ABC Murders,

Ktoś grał i może polecić któryś z tych tytułów?

5

@MesQueUnClub_87 Life is Strange bym ograł na pierwszy ogień

2

@MesQueUnClub_87 Z tych co grałem: LiS jest fajna, ale trzeba się przyzwyczaić czasami do: https://thumbs.gfycat.com/SmugOrderlyCaribou-max-1mb.gif Mimo wszystko jednak scenariuszowo daje radę. Zwłaszcza na tle ogólnej kiepskości gier w tym elemencie.
Observer: ma klimat, więc dla kogoś bardziej przychylnego sci-fi niż ja, to będzie ciekawa propozycja. Czasami jest kwasowo.
L.A Noire: klasyk, myślę, że nawet powinno się ograć. Zestarzała się dobrze, chociaż dobija pustota miasta.
Blair Witch: Ok. Tylko tyle.
Zaginięcie Ethana Cartera: jeden z lepszych symulatorów chodzenia. Warto jak ktoś lubi slow gaming, chociaż to nie jest tak, że tutaj absolutnie się nic nie robi. Wręcz przeciwnie.
Kholat: fajny pomysł, wykonanie już trochę gorsze, po jakimś czasie się nudzi i tylko biegniemy, aby zakończyć.
Agatha Christie: The ABC Murders: gra wygląda jak sprzed dekady. Nie wyróżnia się niczym od tamtych p&c.
Soma: w to nie grałem, ale to chwalony horror.

3

@MesQueUnClub_87 halo, a uncharted? zaraz obok life is strange powinieneś ograć w pierwszej kolejności

1

@Transu96 Uncharted to już dawno oklepałem wszystkie części, ale to jest taka hybryda gatunku, że jej nawet nie zestawiałem obok takich gier, gdzie się w ogóle nie używa broni, Tomb Raider to samo.

0

@MesQueUnClub_87 nie używa broni? to się kurłła zdziwisz ^^

1

@Transu96 Masz na myśli Life is Strange? :D z tego co wiem to z tych wszystkich, które wymieniłem to tylko w Call of Cthultu jest jakieś strzelanie, wszystko inne to zagadki i linia fabularna.

1

@MesQueUnClub_87 a jak chcesz coś starszego co pójdzie nawet na puszce od sardynek(pc) to jest seria broken sword czy Jack Orlando

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?