La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 760 Culés

konto usunięte

2

Co się stanie jeśli skrzyżujesz węża z jeżem?Drut kolczasty ;]

konto usunięte

9

@Hushovt a co się stanie jeśli skrzyzujemy komara i muchę? Wyjdzie jeszcze większe gunwo niż oddzielnie

8

@DaPi a tak się obchodzi z komarami geniusz zła
https://thumbs.gfycat.com/LateKindlyGrackle-size_restricted.gif

konto usunięte

1

@Transu96 Komary to ścierwo

konto usunięte

1

@Transu96 i bardzo dobrze zrobił gosciu, po kiego to w ogóle istnieje. Tak samo jak kleszcze, pająki, wszystkie owady, robactwo. Pszczoły zostawić i jeszcze jakieś pożyteczne, a reszta wywalić

0

@DaPi no też pająki ci łapią te muchy, komary i inne robactwo ;d

konto usunięte

0

@Transu96 dla mnie to nigdy nie było żadne usprawiedliwienie. Niby łapią, a cholerstwa tyle jest, ze to uj. Zreszta ja się boje pająków to z przyjemnością bym je wysłał na Marsa cxy coś

3

@DaPi idziesz sobie do lasu i włazisz ryjem w pajęczyne, wycierasz twarz ale nadal ją czujesz na sobie mimo że jej nie masz, klasyg.

konto usunięte

0

@Transu96 autentycznie najgorsze uczucie i sytuacja w życiu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?