La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 679 Culés

4

Jakby ktoś się łudził, że w kolejnej kadencji Sejmu nie podniosą wieku emerytalnego do 70 roku życia. Dzietność w Polsce to około 1,45 więc Polska się wyludnia.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Najmniej-urodzen-w-Polsce-od-ponad-4-lat-Wykres-dnia-7911074.html

2

@tobiasson92 to piśet plus nie dziala? Jak to

konto usunięte

1

@tobiasson92 problem z dzietnością w Polsce jest od wielu lat, nie od wczoraj

2

@Statistics Oczywiście, że tak. Gadanie o wieku emerytalnym na poziomie 60 i 65 lat to czysty populizm.

konto usunięte

0

@tobiasson92 a ja myślę że te wredne pisiory i Duda jeśli wygra to będą dalej zadluzac, okradać i zostawia Polskę w ruinie tak jak marzy sobie prezes. Następny rząd ktokolwiek to będzie, będzie miał przerabane. Trzeba będzie odrabiać 8 lat gdzie nic nie jest robione z myślą o przyszłości. Gdyby RT wygrał to można to teraz zastopowac.

konto usunięte

0

@tobiasson92 Jak się ma 28+ to to rzeczywiście odległa perspektywa. Zmienisz zdanie... później.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?