La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

1

Sędziowie kilka razy pomogli Realowi, fakt, ale nie zmienia to tego że ten Real tą Ligę wygra nie dla tego że jest bardzo dobry, tylko dlatego że ta Barcelona jest beznadziejna...

Sama Barcelona jest sobie winna... Od Zarządu ( przede wszystkim ) po trenerów i zawodników którzy są świętymi krowami i myślą że bez walki, serca i poświęcenia uda się wygrywać Puchary. No nie... Tak się nie da... Piłka poszła do przodu i poziomy się wyrównały.

W nowym sezonie wiele jest do zmiany ale powinno się to zacząć od góry. Zarząd Bartomeu i świty, gdyby mieli odrobinę godności to z poparciem Cules albo jego totalnym brakiem, podaliby się do dymisji... Z Honorem, powagą i szczerością... Ale niestety to tylko czcze życzenia...

2

@FC1899Barca To, że obecnie Barcelona jest słaba to jedno, ale to nie znaczy, że jeszcze sędziowie mają pomagać rywalowi.

3

@Lisek Na naszą korzyść też się znajdzie błędy sędziowskie... Taki to sport i taka ich praca że błędy się zdarzały i zdarzać będą.

0

@FC1899Barca Bartek sie nie poda o dymisji bo by jawnie sie przyznal ze dal dupy

2

@FC1899Barca Oczywiście. Frustrujące jest jednak jak mają technologie o której 20 lat temu nikt nie myślał, a w sporej części dalej je popełniają. Wiele wciąż jest do poprawy

1

@Lisek
Karny na Varane w El Clasico? A raczej jego brak? Tez mozna jak widac znaleźć błąd na korzyść Barcy. Kazdy jednak widzi to co chce widzueć. Jesteśmy niestety subiektywni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?