La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

konto usunięte

1

Milik za 40/50 milionow prawdopodobnie trafi do Atleti. Szkoda ze Bartomeu nie sprzeda Braithwaita i nie dorzuci tych 30 zeby sprowadzic Arka do Barcy.
Onstawiam ze za sezon lub dwa Milik bedzie jednym z kandydatów na transfer do Barcy po dobrym sezonie w Atletico a te będzie krzyczało kolo 100 milionow.

2

@FDJ zdecydowanie nie

konto usunięte

0

@FDJ Hej dzieci jeśli chcecie,
zobaczyć smerfów las

konto usunięte

0

@FDJ co Ty dopiero jak stuknie mu 30

0

@FDJ a nie mial isc do Juve ?

konto usunięte

0

@Tomek54321 ponoc teraz ma blizej do Atleti. Promocyjna cena bo za rok konczy mu sie kontrakt.
Nawet gdyby mial nie wypalic to odszedlby śmiało za to samo ale nie w Barcy takie interesy :D

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld zdecydowanie tak poki mozna kupic tanio i poki jest Suarez. Niczego mu nie brakuje i Polak w Barcy to przyjemnosc

konto usunięte

0

@FDJ Lepszy niż jakiś przereklamowany Lautaro tylko te kontuzje często mu się odnawiają i tu jest ryzyko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?