La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

9

Kolejne lata nie będę mógł sobie odpalić TVP. Kolejne lata socjali dla patusow. Kolejne biznesy Szumowskiego, długopis anżeja kolejne lata będzie płonął. Polskie tango!

4

@Ricardinio14 Kurczę, gdyby wygrał Trzaskowski tyle mogłoby się w tym aspekcie zmienić!

0

@Viscael11Barca myśle, ze nikt nie jest w stanie już nigdy tak zeszmacić telewizji publicznej

0

@Ricardinio14 Jedyna zmiana w telewizji publicznej, którą dostrzegam przy zmianie obozu rządzącego, to zmiana TVP na TVN24.2. Oprócz zmarnowanych pieniędzy smutne jest to, że ta telewizja naprawdę potrafi prać mózgi starszym ludziom. Nawet w większym stopniu, co niejednemu użytkownikowi internetu polityczny twitter ;) Ale zgodzę się, że osiągnięcie niższego poziomu przez telewizję (Mówię pod kątem informacyjnym, bo nie wiem jak jest w innych aspektach - nie oglądam telewizji. Chociaż kojarzę, że w TVP są puszczane mecze LM, całkiem spoko dla kibica piłki nożnej) jest arcytrudnym zadaniem

0

@Viscael11Barca zgadza się. Mecze Ligi Mistrzów fajna sprawa, chodzi mi jednak o pranie mózgi, o którym sam wspomniałeś. Nie przypominam sobie nigdy wcześniej aż takiej propagandy. Tam praktycznie nie ma wiadomości tylko cały serwis wyciąganie brudów przecie opozycji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?