La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

0

Nie wiem szczerze kiedy się zaczyna okienko transferowe, ale mocno się zastanawiam jakie szanse powodzenia są jeśli chodzi o transfer Neymara. Czy wgl jest możliwe żeby przyszedł.

0

@konrad1661 w tym oknie transferowym jak dla mnie bez szans. Prawdopodobnie nie kupimy nikogo za 70+ mln. Ale to tylko moje zdanie.

konto usunięte

0

@konrad1661 Z tym zarządem nigdy nic nie wiadomo. Była próba kupienia go to i będzie następna

konto usunięte

0

@konrad1661 Szanse na pewno są. Ponoć PSG dogadało się z Neyem, że w tym okienku nie będą robić jemu problemów z odejściem. Pytanie tylko, ile za niego finalnie będą chcieli. Wątpię, aby Barca dała radę zapłacić 160 baniek. Pewnie będą próbowali włączyć w to jakiegoś piłkarza (Dembele / Umtiti). Wiele zależy od tego, za ile finalnie sprzedamy Coutinho do Anglii (mowa jest o 70-80 bańkach).

Myślę, że wszystko ruszy dopiero, gdy rozstrzygną się losy PSG w LM. Aczkolwiek kto wie, może pierwsza oferta pójdzie wcześniej.

To, że Barca będzie chciała go kupić to jest pewne. Nawet wczoraj Bartomeu powiedział na konferencji: "Nie wydaje mi się, aby PSG wystawiło Neymara na rynek transferowy". Gdyby go nie chcieli to by zasugerował, że to świetny zawodnik, ale nie są nim zainteresowani. To, że Neymar nie przedłużył kontraktu z PSG też jest wymowne.

Generalnie nie będzie to prosty transfer, ale należy pamiętać, że jeśli nie przyszedłby teraz to później zostanie jemu tylko rok kontraktu, więc nawet dla PSG lepiej byłoby sprzedać go teraz. Pożyjemy, zobaczymy. Ja trzymam mocno kciuki, aby wrócił ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?