La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

7

- Frenkie de Jong przed meczem z Osasuną ma otrzymać zielone światło do gry od klubowych lekarzy. [Javi Miguel]

- Barcelona negocjuje odejście Wague do West Ham United. Są dwie opcje: wypożyczenie z opcją wykupu za 16M euro lub defintywna sprzedaż tego lata za 10M euro. Zarząd klubu stoi za tym by sprzedać piłkarza definitywnie. [Miguel Rico - MD]

1

@BarcaInfo Przy naszych kozak lekarzasz to niech sobie odpocznie

0

@BarcaInfo definitywna sprzedaż Wague byłaby po prostu głupia. Senegalczyk nawet w tych dwóch spotkaniach Nicei pokazał spory potencjał ofensywny. Jak już dostawał szansę w pierwszym zespole to wcale nie odstawał od Semedo (nie żeby to było wyzwanie). Ja rozumiem, że on ma pewne braki w defensywie ale to wszystko jest do nadrobienia a nawet do ukrycia jak u Hakimiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?