- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
7
Mój tata który głosował na Hołownię w wyborach właśnie dostał pogróżki od sąsiadów, którzy głosowali na Trzaskowskiego. Zadzwonił do mnie i przyjedzie do mnie na kilka dni. Dostał obelgi że Mógł od I tury popierać kandydata KO a potem intensywniej wspierać to by wygrali. Nawet emerytowi nie odpuszczą.
11
@LloretDeMar taki jest właśnie elektorat peło
1
@LloretDeMar Jak mieszkasz w LoretDeMar to się tacie nie dziwie że takie wymówki ma by Cie odwiedzić ;)
0
@LloretDeMar Demokracja xd
2
@LloretDeMar a skąd oni wiedzą na kogo głosował?
3
@Transu96 oni powinni dziękować za to, że w II turze poparł Ich kandydata, bo mu mimo wszystko bliżej do PO niż PiSu, a wylano na niego wiadro pomyj.
2
@mrboom plakat miał przed domem.
2
@sokot nie tyle mieszkam co często tam wczasuję. Piękne miejsce które warto odwiedzić jak ma się okazję. Familia lubi mi opróżniać kieszenie i co mogę poradzić jak mają większość w domu.
4
@LloretDeMar ja tam nie jestem zwolennikiem publicznego chwalenia się na kogo się głosuje, bo później są właśnie takie sytuacje
To ich nie tłumaczy, ale widząc w jakim kraju żyjemy, gdzie polityka jest bardzo burzliwym tematem, stronił bym od plakatowania sobie domów
Nawet wśród najbliższych trzeba uważać komu się mówi
2
@LloretDeMar Wiem że pięknie - byłem 2 razy i jeszcze Blisko do Barcelony :)
0
@LloretDeMar powiedz im żeby uciekali z kraju jak się im nie podoba. Haha głupota ludzka nie zna granic. Nie daj Boże jakby na Dude zagłosował. Eh obrońcy demokracji.
3
@dasouzar11 nie mam zamiaru zniżać się do poziomu wojny polsko-polskiej. Jak ktoś nie ma szacunku do zdania innej osoby, niech nie oczekuje szacunku od innych osób.
0
@LloretDeMar jeśli można spytać, to w jakim sensie Ci opróżniają kieszenie i o jakiej wielkości mówisz?
Bo trochę dwuznacznie to zabrzmiało, jakbyś pracował na siebie, a oni Ci cześć "zabierali"
1
@mrboom nie brzmiało to w negatywnym tonie. Dużo się wydaje na wakacjach, ale wcale tego nie traktuję w żaden sposób źle. Na kogo wydawać pieniądze jak nie na swoją rodzinę. Zawsze sobie można skorzystać z okazji i wesprzeć lokalnych producent napojów.