La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

0

Można się pocieszyć, że rok w rok mistrzostwa się nie da zdobywać, ale prognozy na przyszły sezon nie są obiecujące. Pique 33 lata, Busquets 32, Alba 31, Rakitic 32, Vidal 33, Suarez 33. Zawodnicy, których wymieniłem będą nie będą już lepsi. Jedynym wyjątkiem że starszych zawodników jest Messi. Dla takiego piłkarza wiek nie jest żadną przeszkodą. Oczywiście straci na dynamice i szybkości, ale będzie dalej grał na ogromnym poziomie, a tamci zawodnicy raczej już nie. Trzeba będzie kupić jakiegoś napastnika i to nie rezerwowego, a takiego dla którego Luisito będzie w swoim ostatnim sezonie zmiennikiem. ŚO i LO oraz środkowy pomocnik to priorytety transferowe.

1

@daniel32778
Priorytetem jest Neymar, bez niego za rok będziemy oglądali to samo, każdy zagra autobus i będziemy klepać z lewej do prawej :)

0

@daniel32778 Coś dużo tych priorytetów transferowych xD LO - dziadek, ŚO - dziadek, N - dziadek. O pomocy nawet nie wspominam. A ludzie i tak piszą, że priorytet to lewe skrzydło, gdy mamy tam Dembele i Fatiego.

0

@ObiektywnyKibic121 No wiadomo xD Jak Neymar do nas dojdzie to będziemy potrójną koronę co sezon zgarniać :)

1

@Tomek_TF
Tego nie powiedziałem, ale przynajmiej jak włączysz mecz i Neymar dostanie piłkę to nie zobaczysz podania do tylu:) a dla mnie to już mistrzostwo przy tym co teraz oglądam ;)

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 Panie, niektórzy od roku nie są w stanie tego pojąć, więc nie trudź się. O, juz typ że Shrekiem na avatarze dał dowód na to :p

1

@Tomek_TF Skład w ostatnich latach nie był w ogóle odmłodzony. To powinno się wydarzyć po kadencji Enrique, a nie wiadomo czy to będzie w tym roku przez tego cholernego wirusa. Z młodych zawodników sprowadziliśmy tylko De Jonga do pierwszego składu. Arthura się pozbywamy, a w jego miejsce sprowadzamy Bosniaka, który najlepsze lata miał w pierwszym sezonie w Juve i 2 ostatnie w Romie, bo musimy zamknąć budżet... No i tutaj wychodzi nieudolność aktualnego zarządu.

0

@daniel32778 Zgadzam się.

0

@LuisSalvano
Właśnie widzę, szkoda tylko ze ludzie którzy nie rozumieją jak się gra w piłkę nie mogą pojąć ze u nas brakuje piłkarzy z dryblingiem :)

0

@ObiektywnyKibic121 Ludzie, którzy są przeciwko transferowi Neymara = Ludzie, którzy nie rozumieją jak się gra w piłkę. To fajnie masz. Jeszcze napisz, że Dembele nie umie dryblować.

0

@Tomek_TF
Śmieszne jest ze ktoś porównuje Dembele do Neymara, Neymar jedzie sobie na imprezkę wraca i robi Rainbow Flicki nad obrońcami w Hiszpanii i Francji, a Dembele odpala kupuje V-bucks, wraca na boisku i jest wyjaśniony przez Damiana Suareza... Ja to dalej nie rozumiem jak obunozny Dembele, w meczu z Liverpoolem będąc sam na sam ładuje prosto w Allisona?

0

@ObiektywnyKibic121 Co to w ogóle za argument ze strzałem w Alissona xD Porównanie Dembele do Neymara jest na miejscu, Francuz jest młodszy o 5 lat i nawet jak nie gra regularnie, pokazuje jakim jest kozakiem, jak drybluje. Poza tym nie rozumiem jak można dyskredytować umiejętności dryblingu Ousmana, tylko dlatego, że Neymar robi Rainbow Flicki we Francji. Chyba się za dużo fify naoglądałeś. Nie twierdzę, że Dembele jest lepszy w tym aspekcie od Neymara - bo nie jest (ale i tak jest to najwyższy poziom). Ale kto jest? Chyba tylko Leo w formie. Mamy perełke, która ma przed sobą co najmniej 10 lat gry na najwyższym poziomie i Fatiego, który ma tych lat jeszcze więcej. Nie widzę sensu ściągania Brazylijczyka za wielki hajs, skoro mamy obsadzoną tę pozycję. Są inne pozycje, które też wymagają wzmocnienia i przede wszystkim - odmłodzenia.

1

@ObiektywnyKibic121 No, teraz z tymi rainbow flickami dowaliłeś jak jakiś 10 latek, co chce zawodnika, bo dobrze drybluje. To nie jest ten sam zawodnik, co 3 lata temu, to po pierwsze. Po drugie... Jego triki nie zrobią żadnego wrażenia na klubach z TOP czy to w LM lub LL. Po trzecie. Kontuzjowany jest prawie tyle samo ile Dembele. Barcelonie nie jest potrzebny zawodnik, którego nie ma ponad pół sezonu.

0

@Tomek_TF
Nie powiedziałem ze Dembele jest słaby, ja tylko nie pamiętaj jego żadnego meczu żeby sam wygrał mecz. Argumenty o tym ze Neymar to nie to samo co 3 lata temu są śmieszne, za każdym razem jak oglądam PSG gość się bawi na boisku. On i Messi w mojej opini to jest najlepsze duo w historii jeżeli chodzi o lekkość i estetykę gry :)

0

@ObiektywnyKibic121 Nie napisałem, że Neymar to nie to samo co kiedyś.

A dobra nieważne, to do kolegi wyżej.

1

@Tomek_TF
A i wracając do fify, to ostatnio wbiłem Elite 2 w Fut Champions i powiem Ci szczerze, ze Neymarowi jest łatwiej okiwać piłkarzy na żywo, niz okiwać kogos w fife :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?