La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 679 Culés

5

Myślicie, że chce mnie bić czy tylko mam sprawdzić czy wszystko jest na miejscu? Bo już sam nie wiem :/
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8707465#comment-8708112

7

@IronSanHybrid Dzwoniłem już od siebie po chłopaków. Wsiadamy w beżowy Polonez i jesteśmy gotowi.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Ludzie jak macie problemy do siebie to piszcie priv..

konto usunięte

7

@Danny Gaucho I co, w kilku będziecie jednego reddsa obalać? Bez sensu.

1

@IronSanHybrid uważaj bo zadzwoni po @Odesseirona i się skończą żarty

4

@Misanthrope Ja tam jadę łamać szczęki. Wsiadaj niunia do tyłu i nie gadaj.

1

@Transu96 to ja dzwonie po @blok88 @Ekipa

0

@koziar Ale ja nie mam :D

4

@Misanthrope statham wyliże kapsel

1

@Danny Gaucho Dobra ja też obdzwaniam ziomków, podobno w sześciu Tico jadą.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid ja bym się poważnie bał :/

0

@IronSanHybrid jak dla mnie to możesz dzwonić nawet i do dudy

0

@Transu96 Daj numer.

konto usunięte

1

@Transu96 Ta, a później znowu będzie się pchał za kółko. Blachy w Polonezie do dzisiaj jeszcze pogięte po ostatnim razie.

1

@IronSanHybrid na jutubie znajdziesz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?