- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1897 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1897 Culés
39
Valdes – Alves, Puyol, Pique, Abidal – Xavi, Busquets, Iniesta – Pedro, Messi, Villa.
Kiedyś to było.
13
@NeroTFP Valdes - Alves Puyol Pique Abidal - Yaya Toure Xavi Iniesta- Messi Eto Henry
Piękne czasy, warto pamietac takze o Mascherano w twoim zestawieniu
9
@FCBMati10 Eto'o ładujący gola w El Clasico. Ach, miodzio.
6
@NeroTFP Mało tego tą orkiestrą dyrygował genialny trener, który miał wizję i wszystko poukładał tak jak należy.
3
@NeroTFP Madrid cabron saluda el campeon, aj Samu to jednak Samu
1
@NeroTFP Kiedy największym zmartwieniem był dla nas Valdes, a nie prawie wszyscy poza Messim i kilkoma innymi zawodnikami :/
2
@fart Plus do tego mądry asystent - Tito Vilanova!
2
@okiemtypera_lucaxx95 Valdes był dobry, ratował nam tyłek wiele razy ale niektóre jego błędy zamazuja to co robił miejscami
1
@NeroTFP I to wszystko pięknie zagrało.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Valdziu miał swoje odchyły, ale ratował dupsko nie raz jak w finale LM w Paryżu gdzie pięknie wybronił sytuację sam na sam z Titim. Można mu wiele zarzucić, ale to był nasz człowiek.
4
@okiemtypera_lucaxx95 @FCBMati10 @fart Valdes był specyficzny. Jego kilka wtop sprawiło, że było o nim głośno, ale też przecież miewał fantastyczne sezony. Już pomijając kapitalny finał LM 2006, to chociażby ostatni sezon w barwach Barcelony. Gdy wiedział, że odejdzie, to tak jakby zeszła z niego cała presja i bronił jak w transie.
Pamiętam, gdy kibice na trybunach prosili go, żeby został. IMO w pewnym momencie Valdes był w nieco lepszej formie nawet niż Casillas.
No i kochał Barcelonę, dałby się za nią pokroić.
0
@NeroTFP Jest legenda tak jak Puyol czy Xavi
1
@fart Generalnie Valdes jak ja pamiętam był dość słaby i był zmartwieniem ale później wraz z wiekiem bardzo się wyrobił, był pewnym punktem drużyny i tak jak wspominacie nawet ratował Barcelonę
1
@FCBMati10 Valdes to legendarny zawodnik. Dobry bramkarz z niego był.