La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1774 Culés

2

Jeżeli jest jeszcze ktoś, kto twierdzi, że Neymar nie jest potrzebny Barcelonie, to oznacza, że jest zwykłym ignorantem z Madrytu. Neymara trzeba ściągnąć za wszelką cenę, nawet ryzykując, nie ma planu b.

1

@monsterrize Nie kolego, już nam się odbiły te transfery za wszelką cenę. 100 melonów jeszcze okej, ale nie więcej

0

@Mario96w
Dembele + 80mil. - bardzo kusząca propozycja.
Chociaż szczerze wolałbym oddać Griezmanna i dopłacić 40-50 mil.
Dembele szklanką jest ale jest dużo młodszy od Griezmanna i gdyby zmądrzał to może sporo jeszcze wspomóc klub.

5

@monsterrize Ignorantami są ludzie, którzy uważają, że powrót Neymara zmieni oblicze Barcelony.

konto usunięte

5

@monsterrize ignorantem jesteś może ty!
Nie potrzeba nam 28 letniej wiecznie kontuzjowanej w ważnych momentach sezonu gwiazdeczki, która chcąc wyjść z cienia zwiała do Francji, a potem ciągała klub po sądach. No i ta cena, a warto pamiętać jak kończyły gwiazdy z Brazylii koło 30 roku życia.

0

@monsterrize Ja wierzę jeszcze w Dembusia, przemawia za nim chociażby właśnie wiek. Neymar na pewno by mnie ucieszył, ale tak jak mówię, nie za wszelką cenę

konto usunięte

1

@monsterrize Nadawałbyś się na doradcę Bartomeu- idealnie byście się dopełniali w kwestii dobijania Barcelony idiotycznymi teoriami i pomysłami. ,,Kto nie ma mojego zdania, ten z Madrytu".

0

@MESSIah16
1. Wcześniej jak grał i strzelała w Barcelonie to każdy marszczył freda z podniecenia.
2. Kontuzji już od długiego czasu nie ma, na pewno w swojej karierze złapał mniej kontuzji niż połowa naszego gwiezdnego składu.
3. W sądzie była 1 sprawa, którą przegrał i nie odwołał się, zakończyli temat.
4. Cena jest prawidłowa, zawodnik + 80 mil., za najlepszego LS w Europie to promocja.
5. Tylko on jest gwarantem dodania natychmiastowej jakości w drużynie, jego współpraca z kluczowymi zawodnikami jest genialna.
6. Neymar to też maszynka do zarabiania pieniędzy dla klubu - reklamy, promocje, koszulki, wizerunek itp.

0

@koziar
Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to po prostu nie pisz.
Bo jeżeli sądzisz, że sprowokujesz mnie, to się mylisz.
Piszę na temat i nie piszę bzdur, to jest analiza zawodnika, który jest potrzebny by móc rywalizować z najmocniejszymi klubami w Europie. Ci co piszą, że nie jest potrzebny, to Ci ludzie właśnie przyczyniają się do niszczenia klubu. To tak jak byś napisał, że po co tankować ferrari 98 lub 100 oktanową benzyną, skoro można go zagazować, bo przecież benzyna jest droga, szkoda ryzykować, można przepłacić.

konto usunięte

0

@monsterrize Stan umysłu, ignoruj, pozdrawiam i żegnam.

0

@koziar
Dziękuje i również pozdrawiam.

konto usunięte

0

@monsterrize może marszczyłeś freda ty, nie mierz innych swoją miarą.
Nie wiesz, czy ta oferta 80 mln + Dembele jest realna.
Jest już 3 lata starszy niż był wtedy, jest wielu świetnych zawodników którzy mogą podnieść tutaj poziom.

0

@MESSIah16
Wiem co się działo i jaka feta była tutaj na LaRambli jak grał jeszcze u nas Neymar.
Oferta jest realna, ale pewnie Dembele zablokuje transfer, ma prawo.
Jest 3 lata starszy owszem, ale poziom dalej trzyma i pogra jeszcze trochę, wszystko w jego rękach. Jak budować skład nowy, na nowym projekcie to bazując na najlepszych zawodnikach Europy a takim jest Neymar. Jak to się mówi z gówna bata nie ukręcisz, chcesz wygrać LM to musisz mieć odpowiednią do tego drużynę. Skoro Messi ma jeszcze z nami grać to potrzebuje skrzydłowego, który się z nim w 100% zrozumie a nie oszukujmy się, Neymar i Messi to najlepsze połączenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?