La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

0

Bardzo mocno liczę na to, że Ronald Koeman obejmie stery w następnym sezonie.
To człowiek, który stanowczo podchodzi do swojej pracy i potrafi zarówno ustawić szatnię jak i poprowadzić drużynę do mistrzostwa. Jest ważną ikoną Barcelony, ma spore doświadczenie, sam powiedział, że chce do nas dołączyć. Nie widzę innego scenariusza. Xavi ma jeszcze czas na objęcie sterów, teraz potrzeba kogoś kto pomoże Barcelonie swoim doświadczeniem, sytuacja jest krytyczna.. nie czas i miejsce by eksperymentować z Xavim, co jeżeli Xavi ma za małe doświadczenie by poprowadzić Barcelonę ? Wywalimy go po paru przegranych ważnych meczach ?

1

@monsterrize Trzeba konstruować nową kadrę "leśnych dziadków" pogonić i budować nowy zespół z nowym trenerem.

0

@monsterrize Nie obejmie bo prowadzić musi Oranje. Niech nas obejmie Pimienta teraz a dalej zobaczymy.

konto usunięte

0

@monsterrize nie obejmie

0

@Wojtah
No nie obejmie ze względu na całą tą pandemię, reprezentacje nie grały, więc się to pewnie przeniesie w czasie. Tak jak mówi, @Coutinho007 , do tego czasu niech trenuje Pimienta. Raz jeszcze podkreślę, to nie czas dla Xaviego.

0

@monsterrize No jeszcze nie ale za rok jak się zmieni ten zarząd można pomyśleć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?