- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1747 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1747 Culés
19
Rrywal gra jak na wakacjach a Barcelona na swoim poziomie technicznym a już widzę skreślanie piłkarzy jednych a kreowanie na mistrzów drugich. Fajny mecz do oglądania i to wszystko. Alaves gra na poziomie trzecioligowego średniaka, który ma dosyć tego sezonu. Każdy przeciwnik, który zostawi miejsce piłkarzom Barcelony będzie miał wielki problem z wynikiem. Dlatego tak trudno nam grać gdy przeciwnik jest taktycznie dobrze ustawiony i agresywny w grze. Dobre to dla morale zespołu i to wszystko.
2
@Janiama Dlatego śmiać mi sie chce tych komentarzy że jakby tak każdy rywal grał otwarto to Barcelona pakowałaby 5 goli w każdym meczu. Jakoś nie przypominam sobie że Liverpool czy taka Roma wrzuciła nam tyle bramek grając autobus. Jedna rzecz to grać ofensywną piłkę ale z głową tak że rywal ma problem wyjść spod pressingu a grać w stylu Rayo i nadziewać sie jak debile na kontry i tracić gole
0
@Janiama A jak widzisz nasze szansę z Napoli A później z Bayernem?
0
@Janiama Ludzie widzą super akcje Puiga i Messiego i się cieszą że super gra super Barca im się w końcu chce coś robić :P a to że Alaves stoi i często piłkarze Barcelony nawet przeciwnika koło siebie nie mają to już nie ważne :P
Powinniśmy ich wozić 90% czasu w ich polu karnym xD a nie cieszyć się z tego że czasem coś siądzie.
Maksymalnie poprawna gra i to wszystko.
1
@Coutinho007 Chyba kpisz :P Lepiej niech odpadną minimalnie z Napoli bo z Bayernem będzie grubo. Bayern idzie na mistrza chyba że MCity albo Real + Sędzia ich powstrzyma.
No chyba że coś się stanie w te 3tyg i poprawimy się w grze o jakieś 300%