La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 984 Culés

2

Fajnie, że Messi i Kike ucięli sobie pogawędkę, co tylko może pomóc drużynie przed jakże ważnymi meczami w LM. Mam jednak nadzieje, że dzisiejszy wynik i gra, choć przyjemne dla oka, nie zamydlą nikomu oczu i jakże potrzebne zmiany zostaną przeprowadzanie, choć częściowo, bo z obecnym prezesem na stołku ciężko na to liczyć. W następnym sezonie dochodzą naprawdę obiecujący młodzi zawodnicy, którzy mogą wiele ożywienia i świeżej krwi oraz jakości wnieść do zespołu i będzie zbrodnią tego nie wykorzystać choćby w celu odmłodzenia kadry. Bardzo ważna kwestia to trener, bo na dziś nawet nie wiemy czy Setien dostanie szansę na prowadzenie Barcy w LM, ja osobiście straciłem przekonanie do niego, i nawet dziś postawiłbym na Pimiente. Tak czy owak ciekawe czas przed nami, bo katastrofa, którą w cale nie tak trudno sobie wyobrazić w LM może pchnąć Leo do odejścia. Czekamy wiec z niecierpliwością na mecz z Napoli i decyzje zarządu.

0

@Pilka_jest_okragla jest jakieś nagranie na którym widać Messiego i Setiena?

0

@Aureczek To była rozmowa po meczu z Osasuną na prośbę Kike, wiec się odbyła prywatnie poza kamerami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?