- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
6
W sumie śmieszne :D wszyscy tak robią nie tylko PIS.
0
@DonMatteo901 Skandal! Prezes wspiera swoich!
14
@marcin000019 Tu nie rozchodzi się o prezesa a o premiera, który zrobił cyrk objazdowy za pieniądze podatników z czekami bez pokrycia...
0
@DonMatteo901 Jaki jeden z moich ulubionych polityków Pisu ładnie wyjaśnia ich.
4
@ksobi Nie wziął urlopu, jeździł jako premier i krzyczał "Rafał nie kłam". I hehe, beka z opozycji, że im przeszkadza, że premier robił wiece wyborcze Dudy realizując pracę jako premier. Pewnie im też przeszkadza, że w TVP był wściekły atak na jednego kandydata, bez żadnego neutralnego reportażu, bez żadnej transmisji wystąpień...
1
@DonMatteo901 Jak dla mnie obydwie partie PiS, KO są siebie warci
3
@dasouzar11 w którym momencie ich wyjąśnił :) jeżeli dla niego to co robił premier jest normalne to gratuluje wyboru ulubionego polityka :)
0
@DonMatteo901 Ehh, czemu ma KO być nie wkurzone? Morawiecki zamiast zajmować się krajem to bawił się w promotora Dudy jak cholera, krzyczał żeby Rafał nie kłamał, rozdawał cheki bez pokrycia, no ale wiadomo, trzeba pojechać po KO, a ta odpowiedź jakiego jest naprawdę żenująca, ale to jest Patryk Jaki, po tym krzykaczu (oglądałem jego wypowiedzi w parlamencie to mam o nim takie zdanie) więcej się nie spodziewam.
@dasouzar11 Wyjaśnia? Gdzie? Przecież Jaki pokazał jak nie potrafi przełknąć prawdy o tym, że Morawiecki jeździł sobie i dawał cheki wyborcze.
1
@Chwytliwy Jaki krzykaczem? To co powiedzieć o takich "gwiazdach" twojej "idealnej" partii jak Budka, Nitras i reszta? Oj dupa dalej piecze, oj piecze :)
0
@Kuracjusz Mnie dupa nie piecze także takie oskarżenia najlepiej dla siebie zachowaj. Ko miało pełne prawo nie być zadowolone i skrytykować premiera za to co robił, a Patryk Jaki tylko nieudolnie się bronił,ale trzeba po KO pojechać gdy ich racje w tym przypadku były słuszne.
3
@dasouzar11 pis dał przed kampanią 2 mld ma tvp.A tvp to tv publiczna i powinni być ptezentowani wszyscy kandyci a był tylko duda.W przeciwieństwie do tvn.To jest organizowanie kampani wyborczej za 2 mld.Nie mówiąc że badania jasno wykazały stroniczość na rzecz dudy.Masę ludzi zostało zmanipulowanych.o problemach zagranicznych ie wspomnę
Komentarz usunięty
0
@Kuracjusz Dlaczego mnie ma niby piec tyłek? Człowieku, oskarżasz mnie o to, że boli mnie dupa, a to jest nieprawda, a jak patrzę to ciebie boli tyłek, nie mnie :)
1
@Chwytliwy dobrze, nie tłumacz się już bo ci żyłka pęknie :D
0
@Kuracjusz Dobrze, może tak do tematu się odnieś a nie zarzucasz mi coś co nie ma miejsca? Nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz chłopaku.
1
@Chwytliwy a ty dalej swoje xD skończ już ten temat bo na kilometr widać,że masz z tym problem. Zwracasz uwagę, że Jaki jest "krzykaczem" a na czele twoje "idealnej" partii stoi jeszcze większa jak to powiedział prezes "hołota". To co ma twoim zdaniem robić w europarlamencie? Siedzieć cicho i przytakiwać jak politycy platformy? Czy może nic nie robić jak Stasiu Żółtek i tylko jak sam przyznał "kraść" pieniądze?
0
@Kuracjusz Krzykacz dlaczego? A no dlatego, że jego te chóralne wypowiedzi są kompletnie bezsensowne i nic nie wnoszą do parlamentu. Krzyczenie, że UE wtrąca nam się do demokracji, krzyczenie, że jesteśmy państwem praworządnym itd to rzeczywiscie pokaz jego odwagi, a to ja coś napisałem, że Ko to jest idealna partia? Widzę mamy drugiego Jakiego, ale na stronie Barcy, dużo krzyczy ale mało wnosi i jeszcze Kaczyńskiego cytuje co jest oczywiście poniżej wszelkiej krytyki. Mam skończyć? Ale to ty masz problem i ciebie boli tyłek, że krytykuje Jakiego :)
Komentarz usunięty
0
@Kuracjusz No nie wygrał, trudno się mówi, ja to dawno przełknąlem, tylko co ma teraz Rafał do korupcji Morawieckiego? Szkoda ci niby czasu, a odpowiadasz mi, zresztą poniżej wszelkiej krytyki jest wstawianie Tweetow Tuska? Xd, a co on tam do mowy nienawiści nawołuje bądź nazywa ludzi hołotą? Ahh, dobrze że ja mam do czynienia ze wspaniałym człowiekiem który cytuje tak prostackie słowa, doprawdy jesteś godzien podziwu.
Tak jak napisałem, boli ciebie krytyka na Jakiego co jest widoczne gołym okiem i tyle.
0
@Chwytliwy chłopie ja mam wywalone w Jakiego. Ale wy za to jak widać tylko zgłaszać komentarze potraficie jak ktoś wam prawdę napisze. Kółko wzajemnej adoracji. A moderacja wam tylko przyklaskuje bo ruch na tej stronie robicie :D
0
@Kuracjusz Szczerzę? Nie zgłosiłem Ci komentarza, bo nie miałem ku temu podstaw, kółko wzajemnej adoracji? Jedni się lubią bardziej, drudzy mniej, normalne.