La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1611 Culés

konto usunięte

16

Puig w podstawowym składzie na następny sezon to obowiązek.Trzeba już wymieniać takich piłkarzy jak Busquets,Rakitić,Vidal czy Pique ba młodsze modele.

konto usunięte

0

@MichVeB Tak radykalnych zmian tobie Barca nie przeprowadzi.

8

@MichVeB Puig i de Jong w podstawie to podstawa :P Starszyzna powinna grać już jako zmiennicy

2

@Chwytliwy Dlatego dalej będzie jak będzie.

konto usunięte

1

@MichVeB Oby tak było. :)

konto usunięte

1

@daniel32778 Nie, nikt nie robi tak radykalnych zmian, to jest odstawienie aż 4 kluczowych filarów ekipy, zresztą Pique odstawiać? No tak średnio, to wciąż świetny gracz, tak samo Busquets czy Vidal, ale wystarczy pożegnać Vidala bądź Ivana z tej ekipy, kupić nowego pomocnika (nowy pomocnik moim zdaniem to mus) albo sprzedać dwóch i kupić nowego pomocnika, zrobić z Araujo trzeciego stopera i tyle. Zabawa w tak radykalną rewolucję raczej na pewno wyszłaby nam na niekorzyść.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Nie chodziło mi że od razu ale stopniowo i żeby dostawali więcej szans taki Araujo czy Pedri bo Busquets czy reszta wiecznie grać nie będą.Według mnie Puig zasługuje na miejsce w pierwszej 11.

konto usunięte

0

@MichVeB Zobaczymy czy zasługuje, na razie gra poprawnie, zobaczymy po pełnym okresie przygotowawczym.

4

@Chwytliwy 4 kluczowych filarów ekipy? Busi już nie jest nietykalny, kilkukrotnie schodził z boiska w tym sezonie lub nie wychodził w pierwszym składzie (chociaż uważam, że nadal będzie grał bo jest po prostu dobry i nie mamy innego ŚPD). Vidal nigdy nie był filarem. Rakitić od 2 sezonów nie jest filarem. Pique nadal będzie grał i dobrze, bo jest nam potrzebny. Takie zmiany są zrozumiałe, możliwe, a nawet konieczne. Oczywiście, że nikt nie wywali nagle tej czwórki z once de gala. Bo dwóch z nich już nie gra w once de gala.

konto usunięte

2

@joloskyy Według mnie Pique powinien zostać. Busi koniecznie na ławkę, do sprzedaży Rakitic/Vidal i Suarez.

konto usunięte

0

@joloskyy Mamy De Jonga na pozycję Busquets także mam nadzieję że będzie tam częściej grał.

0

@MichVeB De Jong nie jest ŚPD, nigdy tam nie grał i nie będzie.

1

@VenoM czy ja wiem czy Busi na ławkę, bo kto za niego?
moim zdaniem Busi - De Jong - Puig, świetna mieszanka młodości i przebojowości z doświadczeniem.

konto usunięte

0

@joloskyy De Jong - Puig, a na trzeciego to kasting.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?