- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1611 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1611 Culés
16
Puig w podstawowym składzie na następny sezon to obowiązek.Trzeba już wymieniać takich piłkarzy jak Busquets,Rakitić,Vidal czy Pique ba młodsze modele.
0
@MichVeB Tak radykalnych zmian tobie Barca nie przeprowadzi.
8
@MichVeB Puig i de Jong w podstawie to podstawa :P Starszyzna powinna grać już jako zmiennicy
2
@Chwytliwy Dlatego dalej będzie jak będzie.
1
@MichVeB Oby tak było. :)
1
@daniel32778 Nie, nikt nie robi tak radykalnych zmian, to jest odstawienie aż 4 kluczowych filarów ekipy, zresztą Pique odstawiać? No tak średnio, to wciąż świetny gracz, tak samo Busquets czy Vidal, ale wystarczy pożegnać Vidala bądź Ivana z tej ekipy, kupić nowego pomocnika (nowy pomocnik moim zdaniem to mus) albo sprzedać dwóch i kupić nowego pomocnika, zrobić z Araujo trzeciego stopera i tyle. Zabawa w tak radykalną rewolucję raczej na pewno wyszłaby nam na niekorzyść.
1
@Chwytliwy Nie chodziło mi że od razu ale stopniowo i żeby dostawali więcej szans taki Araujo czy Pedri bo Busquets czy reszta wiecznie grać nie będą.Według mnie Puig zasługuje na miejsce w pierwszej 11.
0
@MichVeB Zobaczymy czy zasługuje, na razie gra poprawnie, zobaczymy po pełnym okresie przygotowawczym.
4
@Chwytliwy 4 kluczowych filarów ekipy? Busi już nie jest nietykalny, kilkukrotnie schodził z boiska w tym sezonie lub nie wychodził w pierwszym składzie (chociaż uważam, że nadal będzie grał bo jest po prostu dobry i nie mamy innego ŚPD). Vidal nigdy nie był filarem. Rakitić od 2 sezonów nie jest filarem. Pique nadal będzie grał i dobrze, bo jest nam potrzebny. Takie zmiany są zrozumiałe, możliwe, a nawet konieczne. Oczywiście, że nikt nie wywali nagle tej czwórki z once de gala. Bo dwóch z nich już nie gra w once de gala.
2
@joloskyy Według mnie Pique powinien zostać. Busi koniecznie na ławkę, do sprzedaży Rakitic/Vidal i Suarez.
0
@joloskyy Mamy De Jonga na pozycję Busquets także mam nadzieję że będzie tam częściej grał.
0
@MichVeB De Jong nie jest ŚPD, nigdy tam nie grał i nie będzie.
1
@VenoM czy ja wiem czy Busi na ławkę, bo kto za niego?
moim zdaniem Busi - De Jong - Puig, świetna mieszanka młodości i przebojowości z doświadczeniem.
0
@joloskyy De Jong - Puig, a na trzeciego to kasting.