La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

0

Lubię ten czas gdybań przed każdym kolejnym sezonem odnośnie ewentualnych wzmocnień i wprowadzania nowych zawodników. Fati, Puig i Araujo już chyba wywalczyli sobie miejsce w pierwszej drużynie na kolejny sezon. Ale prócz nich jest jeszcze Trincao, Alena, Wague, Pedri, Monchu, Collado.
O ile Trincao i Alena (niestety) raczej zostaną z pierwszą drużyną to przyszłość Wague, Monchu i Collado będzie zależeć w dużej mierze od presezonu. Pedri też ma mieć status zawodnika pierwszego zespołu, tu mnie jednak zastanawia jaki pomysł mają na niego, bo chłopak gra dużo w środku pola i po skrzydłach, mi bardziej pasuje do pozycji środkowego pomocnika, zobaczymy jak to rozegrają.

No i transfery, tu nie oczekuje fajerwerków, jedynie odejście starej gwardii która powinna zrobić miejsce młodym: Vidal, Rakitic, Umtiti, może Braithwait, Neto, Cou (?)
Gdyby dorzucić do tego transfer Erica Garcii plus jakiegoś młodego pomocnika (Aouar?). Już wygląda to całkiem nieźle.

3

@messi564 Za dużo tych pomocników będzie, ja bym wolał transfer Napastnika jakiegoś np Isaka czy Boadu a Martineza odpuścić. Za dużo chce Inter jak na to co prezentuje.

0

@messi564
też mi się tak wydaje że nie jest tak źle z tym starym skaldem:-p w sensie tak jak pisałeś mamy dużo młodych, ale osobiście wydaje mi się że miejsce w pierwszym zespole bedą mieli tylko fati, puig, araujo, trincao i tyle, pedri chyba pójdzie na wypożyczenie jeszcze bo jest jednak ścick na tych pozycjach co może grać a swoje szanse musza dostac też puig i fati, a nie zapomnijmy ze z młodych mamy jeszcze de jong i dembele

co do transferów ja widziałbym tylko 3 - ŚO (Garcia?), LO (taglafico?) i N (Latauro) i tyle

czekam też na nowego trenera - ja liczę na Blanc'a i zobaczymy jak wtedy to będzie wyglądać, bo jeśli będziemy grali 4-3-3 - to potrzebny byłby jeszcze pomocnik przy założeniu że rakitic i vidal odejdą, a jeśli bardziej 4-2-3-1 - wg mnie bardziej mamy kadrę pod takie ustawienie to pomocnik na razie nie byłby koniecznością

nie zapomnijmy ze w ataku, na skrzydłach, ofensywni pomocnicy - mogliby zagrac w przyszłym seoznie suarez, messi, griezmann, dembele, fati, trnicao - a wiec jest ścisk a trzeba jeszcze kupic napastnika za suareza,
czyli 7 zawodników 3 pozycje? - trochę przesada, więc sądze że 4-2-3-1 i wtedy 7 (a nawet 8 liczac puig) na 4 pozycje
przy 4-2-3-1 martwi mnie jedynie ze pewnie troche mniej zagrałby puig a koles mi zaimponował ostatnio strasznie

w każdym wypadku czekamy na LM jeszcze:) oby się udało bo wierzyc bede zawsze, ale nawet jakby się udało to i tak setiena bym osobiście pożegnał

konto usunięte

1

@messi564 niech się skupia na sprzedazy szrotu bo jest go za dużo.

0

@Ghotti Taa, jak zabiłem na TM to tam tyle zawodników jest, że masakra, jest kogo sprzedawać.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Pedri/Puig, FdJ/Busq, Sergi/Pjanic czyli idealnie, do odstrzału Vidal Rakitic Rafinha Alena Coutinho a to tylko pomoc.

0

@Coutinho007 @lucca87 moim zdaniem najważniejsza będzie sprzedaż, żeby zejść trochę z płac:
Coutinho
Umtiti
Vidal
Rakitić
Rafinha
Ci zawodnicy muszą odejść obowiązkowo.
Możliwe też, że odejdą
Neto
Todibo
Alena
Braithwait
Wague
Za całą tą "niepotrzebną" świtę spokojnie można uzyskać 150-200mln.
Starczy to na pokrycie transferów Lautaro, Erica Garcii i nowego LO jeśli Firpo zostanie włączony w transfer Lautaro + ewentualny transfer pomocnika jeśli Roberto będzie rozpatrywany jako obrońca, ja osobiście chciałym Grimaldo na LO. Reszta środków powinna zostać przeznaczona na załatanie budżetu.

BR: MATS, Pena
PO: Semedo, Roberto/Wague
ŚO: Pique, Garcia
ŚO: Lenglet, Araujo
LO: Alba, Grimaldo/ktoś nowy
ŚPD: FDJ, Busquets
ŚP: Pjanić, Roberto/nowy pomocnik
ŚP: Puig, Pedri
PS: Messi, Trincao, Griezmann
N: Suarez, Griezmann, Lautaro
LS: Dembele, Fati, Griezmann

W obwodzie są jeszcze Monchu, Collado, Matheus Fernandes, Miranda.

Druga opcja to przejście do gry z Messim w pomocy, chciałbym zobaczyć jakby to funkcjonowało, wtedy więcej miejsca byłoby dla skrzydłowych, których od przyszłego sezonu nie będzie brakować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?