La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

konto usunięte

13

Andrea Radrizzani właściciel Leeds United podobno potwierdził, ze będą chcieli ściągnąć Cavaniego. Oby doszło do tego transferu. Kozak napastnik, jeden z lepszych w XXI wieku i na końcówkę kariery w Premier League mógłby jeszcze pokopać. Zawsze później fajnie wspominać

4

@DaPi a Coutinho nie chcą żeby sobie z Klichinho pokopał? :V

konto usunięte

1

@Striker i umtiti w pakiecie.

konto usunięte

0

@Striker Czekaj bo Ci napiszą, że Coutinho wspaniały zawodnik bo kiedyś coś tam gdzieś w innym klubie coś dobrze zagrał :D

konto usunięte

2

@marcin000019 no bo Coutinho to bardzo dobry zawodnik, ale od sezonu 18/19 coś się stało i nie było go słychać.

konto usunięte

0

@DaPi Cienki jest, zrozum, że kiedyś miał jeden atut strzał zza pola karnego i nawet już tego nie potrafi.

konto usunięte

0

@marcin000019 no ja jednak uważam, ze miał drybling, podanie, dośrodkowanie, rozegranie, strzały, potrafił dokręcić, strzelić z wolnego

konto usunięte

0

@DaPi Mnie jakoś nie interesuje jego gra dla innych byłych klubów, w Barcelonie był bardzo drewniany, słaby zawodnik.

konto usunięte

0

@DaPi I to jest bardzo dobra informacja. Nie dość, że Leeds, nie dość, że Bielsa, nie dość, że Klich, to jeszcze Cavani.

Pewnie plota, ale można pomarzyć :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?