La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

4

Też macie wrażenie, że na rynku transferowym jest bardzo mało uniwersalnych typowych 9 jak Suarez czy Lewy? (tzn. zawodników którzy mają wszystkiego po trochu: dryblingu, rozegrania, szybkości, siły, gry tyłem do bramki itd). Obecnie z realnych do wyciagnięcia, dośc młodych napastników jest Haaland, Milik, może Kane, - wieże operujące głównie w polu karnym, albo są to napastnicy jak Werner, Richarlison - bardziej boczny napastnik niż 9.

Brakuje takich opcji transferowych jak kiedyś Aguero, Suarez, Villa, Eto, Lewy czy chociaż Milito.
Zawodników którzy poradzą sobie jako jedyny środkowy napastnik w 4-3-3, ale nie przeszkadza im piłka i mają też do zaoferowania sporą ilość asyst czy udanych drylingów (Suarez z PSG...).

Moim zdaniem jest mocny deficyt na tej pozycji obecnie. Takim napastnikiem wydaje mi się Lautaro, Dembele z Lyonu i Gabriel Jesus. Prócz nich może Isak - chociaż on jest zdecydowanie bardziej "drewniany" z piłką przy nodze. Tak czy inaczej, cała ta trójka nie ma podjazdu do starej gwardii.

konto usunięte

5

@messi564 Suarez dribling? szybkość ;> włączyłeś filmik jego sprzed 3 lat? :)

Jesus, Werner, Haaland, Milik, Kane, Mbappe, Lukaku odzyl, Martial odpalił, Greenwood puka, Moussa Dembélé, Victor Osimhen

0

@Ghotti no tak, chodzi mi właśnie o zawodników w przedziale wiekowym do 26-27 lat, wtedy Suarez dryblował aż miło.
Tak jak mówię, Werner, Haaland, Milik, Kane, Mbappe nie pasują mi do tego profilu.

Jesus, Lukaku, Martial już bardziej, ale prócz Jesusa który jest raczej mało realny do wyciągnięcia to reszta mnie nie przekonuje

konto usunięte

0

@messi564 z tych które wymieniłem to raczej nikt do wyciągnięcia nie jest.

2

@Ghotti dlatego nie dziwi mnie zainteresowanie Lautaro, skoro idealnie wpisuje się w profil Suareza, a prócz niego do wyciągnięcia jest jedynie Dembele, Osimhen, Isak czyli bądź co bądź zawodnicy jeszcze mniej mnie przekonujący.
Jak Lautaro podpisze nowy kontrakt to za rok możemy być z ręką w nocniku lub jak kto woli - 34 letnim Suarezem.

0

@messi564 Suarez aktualnie nie ma za grosz Dryblingu czy nawet szybkości

1

@Cobra303 tak jak wyżej: nie chodzi mi o obecna formę tych zawodników, tylko to co prezentowali 10 czy 6-7 lat temu jak mogli by być rozpatrywani jako realne wzmocnienia. Eto czy Villa pewnie też nie mają za grosz szybkości ;)

0

@messi564 Kane nie jest do wyciągnięcia to raz, a dwa w czym jest podobny Lautaro do Suareza? Bo ja za wiele tych podobieństw nie widzę.

0

@messi564 a ja uwazam, ze Milik by sie u nas sprawdzil, jest lepiej wyszkolony technicznie od Lewandowskiego i widac po nim, ze lubi krotka gre, pilke mu nie przeszkadza, ma strzal z dystansu, glowke. Nawet jesli nie jako pierwszy wybor. Poza tym uwazam, ze gdyby byl Argentynczykiem, to juz dawno by go chcieli kupic

konto usunięte

0

@messi564 "dlatego nie dziwi mnie zainteresowanie Lautaro, skoro idealnie wpisuje się w profil Suareza, a prócz niego do wyciągnięcia jest jedynie Dembele, Osimhen, Isak czyli bądź co bądź zawodnicy jeszcze mniej mnie przekonujący.

Jak Lautaro podpisze nowy kontrakt to za rok możemy być z ręką w nocniku lub jak kto woli - 34 letnim Suarezem."

Dlatego jestem wielkim zwolennikiem sprowadzenia Argentyńczyka. Podpisuję się obiema rękami.

0

@messi564 Depay, Malen, Martial, Auba

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?