La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 682 Culés

4

Od 1 września to dyrektorzy szkół będą decydować o trybie nauki, czyli MEN przerzuca odpowiedzialność za decyzje na dyrektorów. Niezależnie zatem, jaką decyzję podejmą będzie ona zła.

7

@tobiasson92 I tak się rozgrywa samorządy. Winę się zwali na dyrektorów, wójtów, prezydentów i cyk kolejny argument do centralizacji państwa

0

@tobiasson92 źródło?

1

0

@tobiasson92 Tak , dzięki bardzo :)

5

@PatrykBarcelona Jak dyrektor nie otworzy szkoły w trybie stacjonarnym, to zlinczują go rodzice, którzy chcą puścić dzieci. Jak ją otworzy, to zlinczują go rodzice, którzy boją się puścić dzieci. Klasyka ;)

0

@tobiasson92 Tak źle , tak niedobrze.

0

@tobiasson92 xDD Jaki oni sobie to wyobrażają?

1

@sebasek99 Normalnie, rząd chce uciec od odpowiedzialności za skutki. Więc decyzję woli pozostawić innym.

0

@tobiasson92 Szkoda mi dzieci, bo to oznacza, że nadal będzie zdalne. Wątpię, aby dyrektorzy chcieli ryzykować, że oni puszczą normalny tryb, a tu nagle rząd zaczyna wznawiać niektóre obostrzenia.
Parodia. Przecież tutaj powinna być jakaś jasna, wspólna strategia z tym związana, a nie takie uciekanie.

0

@sebasek99 Zapewniam cię, że będą to zajęcia stacjonarne, ponieważ zdecydowana większość rodziców nie chce zdalnej nauki.

1

@tobiasson92 Tu akurat masz rację, szczególnie w podstawówkach nauka zdalna to porażka. W przedszkolach to już w ogóle.

0

@tobiasson92 Wiem, nikt nie chce już zdalnie się uczyć, ale mniejsze ryzyko jest przy tej okazji. Z dwóch możliwych złych scenariuszy:
- Puszczam zdalną naukę, ale ogólnie sytuacja się nie zmienia na gorszą
- Kończę ze zdalną nauką, ale pandemia nie ustępuje, a rząd wznawia niektóre obostrzenia
To ten drugi jest gorszy, więc dyrektorzy raczej będą go unikać, bo tutaj trzeba grać jak najbardziej ostrożnie.

0

@tobiasson92 jakby rzad podjął decyzje to dla po-owca zawsze bedzie źle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?