La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

konto usunięte

17

Na miejscu Barcelony przestałbym się bawić w wielomilionowe transfery, a skupił się na wyciągnięciu jak najwięcej z tego co jest. Dla przykładu, powinniśmy sprzedać takich graczy jak Vidal oraz Rakitic, a dać szansę np. Monchu. Niewiele można stracić, a zdecydowanie więcej zyskać. Transfer przekraczający 100 mln euro powinien mieć tylko i wyłącznie miejsce, jeśli moglibyśmy kupić kogoś pokroju Mbappe, a nie jakiegoś niczym nie wyróżniającego się Martineza. Mam nadzieję, że wtopy pokroju Coutinho, Dembele oraz w sumie po trochu i Griezmanna nawet ten zarząd czegoś nauczyły.

3

@Kurkmen przykre, ze widzi i chce tego wiekszosc kibicow, a taki zarzad jest slepy i robi kretynskie ruchy

konto usunięte

1

@gryfiT. i najgorsze w tym wszystkim, że w większości ci ludzie to wysoko wykształcone osoby(odpowiednio do funkcji), które jakby się wydawało nie są tam z przypadku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?