- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
2
Neymar w sezonie 13/14 po którym się mówiło, że zawiódł oczekiwania:
41 meczów, 15 bramek, 15 asyst.
Dembele po 3 sezonach:
75 meczów , 19 bramek, 18 asyst
Jak dla mnie, to termin ,,kolejnej szansy" przestał już obowiązywać Ousmane, choć mam wrażenie, że zostanie ze względu na finanse lub nadzieje. Niestety nadzieja jest matką zarządu. Wolałbym już dać pełną szansę Trincao i Fatiemu.
2
@koziar Zapomniałeś napisać ile w ciągu tych 3 sezonów Neymar spędził w szpitalu przez kontuzje a ile Dembele ;)
1
@Kwiatek67 To staty Neymara z 1 sezonu a Dembele z 3. W przypadku rywalizacji o tytuł najlepszego klubu, nie ma miejsca na stałe dla piłkarzy, którzy połowę czasu spędzają na łóżku szpitalnym.
2
@koziar w 2014 rządy przejął Bartomeu. I nic już nie było jak dawniej... No można powiedzieć że pierwszy sezon to były miłe tragcznego początki. A im dalej w las...
1
@Azi Dokładnie obecny zarząd przejął wladzę w 2010, i to był najprawdopodobniej jeden z czynników odejścia Guardioli.
0
@koziar Czysto piłkarsko moim zdaniem Dembele się broni. W meczach, w których gral potrafił być decydujący. Statystyki, które przytoczyles jako, że są poprzeplatane długimi kontuzjami też są dobre. Jedynym problemem Dembele są kontuzje. Gdy będzie zdrowy da nam ogromnie wiele, ale czy będzie zdrowy?
0
@joloskyy Musimy mieć nadzieję ;-)