La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1150 Culés

1

Dlaczego wszyscy uważają, że pomoc na przyszły sezon będzie wystarczająca?
Tak naprawdę De Jong nie pokazał nic szczególnego w kontekście całego sezonu i trzeba to sobie otwarcie powiedzieć.
Pijanic to nowy piłkarz.
Puiq to wciąż młokos, który nie dźwignie całego sezonu.
Busquets z sezonu na sezon jest coraz gorszy.
Roberto? Przeplata dobre występy z meczami w których w ogóle go nie ma.
Na kim chcemy oprzeć te pomoc jak to jest wielka niewiadoma.
Uważam, że jeżeli chcemy być konkurencyjni i w ogóle w przypadku kontuzji, Barca powinna ściągnąć jeszcze jedno gotowe nazwisko. Szkoda, że nie myślą o Thiago bądź Parteyu,a najbardziej szkoda, że Eriksen za te pieniądze przeszedł obojętnie.

0

@pawel0304 To w razie kontuzji musimy jeszcze 2 napastników ściągnąć i co najmniej 2 stoperow...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?