- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
2
Krótka historia Marcelo Bielsy odnośnie Pepa Guardioli. Bielsa to jeden z trenerów, których zawsze chciałem ujrzeć na ławce trenerskiej w Barcelonie.
1
@macio_944 On by tu zrobił taki rozpiździel (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), że gwiazdeczki by stąd uciekały... Dlatego wątpię że go tu ujrzymy, a szkoda..
1
@TheNekro94 Nie ujrzymy bo zarząd nie chce kogoś kto nie pozwoli wtrącać się w prowadzenie drużyny.
No i zaryzykowałbym pewną sumkę, że akurat nasi topowi zawodnicy bardzo chcieliby taki "rozpiździel" w Barcelonie.
0
@macio_944 Nie wiem czemu, ale nigdy nie potrafię zrozumieć hypeu na tego szkoleniowca.
0
@Chwytliwy On pozwolił się Pepowi ukształtować, a to już mówi bardzo wiele. Poza tym jest to w większości bardzo duży autorytet dla piłkarzy, trochę świr, absolutnie zafiksowany na punkcie futbolu i bardzo dobry taktyk. Myślę, że Barcelona kogoś takiego by potrzebowała do rewolucji, ale tak jak pisze @TheNekro94 , raczej Go tutaj nie ujrzymy. Prędzej przyjdzie Xavi za jakiś rok.
0
@macio_944 Tak destrukcyjny człowiek jest potrzebny? Nie sądzę.
0
@Chwytliwy Destrukcyjny? Żeby zrobić rewolucję w Barcelonie nie można być tylko dobrym wujkiem. Trzeba mieć jaja. Podobnie jak Lucho, gdzie było gorąco na początku stycznia, ale to się odwróciło w dobrą stronę. Podobnie mogłoby być z Bielsą.
0
@macio_944 No tak średnio zrobił, bo koniec końców był prawie na wylocie i jego oraz Leo pogodził Xavi. Setien też z Sarabią podobnie podeszli np z taktyką, no i co wyszło? A no wyszło gówno, więc ja tam podziękuję za tego szkoleniowca.