- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
0
To, że tacy piłkarze jak Weah czy Best nie zagrali na mundialu to w sumie wytłumaczalne, bo ich reprezentacje były słabe. Ale to, że Cantona nie zagrał na mundialu z Francją to niezły chichot losu. Dwa razy sensacyjnie się nie zakwalifikowali, a jak już awansowali i nawet zdobyli tytuł(1998) to Cantona już w tamtym momencie od dwóch lat w kadrze nie grał pomimo tego, że miał 30 lat.
0
@Homeopata8989 najlepszy piłkarz, który nie zagrał na Mundialu to bez wątpienia Di Stefano. Prawie się udało w 1962 roku, ale tylko prawie.
2
@Homeopata8989 to podobnie jak Zlatan. Grał w takich wielkich klubach a LM nigdy nie zdobył. Kluby zdobywały przed jego przyjściem albo po jego odejściu.
0
@Homeopata8989 darował sobie :D przypadek podobny do tego z Ibra jak Inter wygrał LM po odejściu do Barcy, a później Barca po jego odejściu :D
0
@rafik300010 o 20 sekund szybszy :D
0
@Homeopata8989 Cantona i Weah nie zdobyli również LM. Francuz zakończył karierę w United w 1997 roku. Dwa lata później Czerwone Diabły zdobyły Champions League ^ ^
0
@Danny Gaucho w wieku 31 lat. Dziwna decyzja. Strasznie szybko. Kontuzje ? Pograłby do 33, to by zgarnął MŚ i LM. Szkoda gościa.