La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1660 Culés

49

Spoko, że Dembele odpuścił sobie trening. Pamiętam, że miał jedną kontuzje gdzie czuł się źle na treningu ale o tym nie powiedział, dobrze że chłop dojrzewa i zaczyna być świadomy.

5

@Jakchcesz aLE prZEcieŻ to jEsT dREwno!!1!

12

@Jakchcesz Generalnie uważam, że hejtowanie go teraz jest już trochę nie na miejscu. Oczywiście se można pożartować tu i tam no nie jesteśmy na stypie, oczywiście w przeszłości wiele przeskrobał, ale od dłuższego czasu, według doniesień, naprawdę ciężko pracuje i wziął sobie wszystko do serca. Gdy ostatnio doznał kontuzji widać było po nim, jak bardzo był załamany. Jestem pewny że zależy mu teraz jak nigdy wcześniej, niestety to może nie wystarczyć. Pozostaje trzymać kciuki za chłopa żeby nie przepadł jego ogromny potencjał i jednak przeżył udaną długą karierę na najwyższym poziomie.

3

@Jakchcesz i tak znajdą się tacy co powiedzą że to drewno (°°)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?