La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

12

Jakby Prezes Barcelony miał jaja i charakter jak np. "DARIO" - "Ślepnąć od świateł" To Arthur by teraz biegał na treningu u nas i jeszcze by Sentinowi herbatkę robił xD

7

@Pawelsky najpierw napiłbym się herbatki. Herbatki z cukrem. Bez cytrynki.

4

@Pawelsky Arthur to taka poziomka z piz...chowa ;) ale to widać od razu.

2

@fart - coś miałaś, ale już tego nie masz, Poziomka.
- Ale szefie, tu jest wszystko sztywniutko.
- Coś miałaś, ale już tego nie masz, Poziomka, k...o. Już tego nie masz, bo to coś już jest moje.

Wspaniała scena ;D

2

@Pawelsky@VamosRakieta Genialna scena ;D Dario powinien tym tekstem kultury uczyć ;D
-A teraz k***o wstajesz i czekasz na moich kolegów a jak do Ciebie przyjdą to mówisz tak proszę pana, oczywiście proszę pana, 20% proszę pana, 30% też może być i 50 proszę pana się znajdzie, oczywiście całuję rączki proszę pana. Czy napiją się panowie wódeczki? tak zapytasz chamie pie****y. ;D

2

@fart - a wódeczka musi być zimna. I gęsta. Jak sok z p...y.
- elegancko jest szefie, elgancko...
- powiesz jedno słowo i cię zaj...e. Tu i teraz.

Mistrzostwo świata ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?