- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 643 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 643 Culés
5
Dwie części Smoka z Kowalczykiem "Mój pierwszy raz" rewelacja. Kowal to jest historia naszej piłki. Tak jak on wszedł z buta do wielkiej piłki to chyba nikomu się nie zdarzyło. Grał w 4 lidze w Polonezie Warszawa by kilka kilka tygodni później walnąć dwie bramki Sampdorii Genua jednej z najlepszych wtedy drużyn w Europie. No i na koniec piękne słowa Wojtka, urodziłem się w szpitalu na Pradze, mieszkałem na Woli a wychowałem się na Bródnie. Nie jestem żadną Warszawką a jestem Warszawiakiem.
2
@Janiama mówi wprost, wali miedzy oczy, często dziwnie jak dla mnie. Do tej pory go widuje na Bródnie :) tez tam się wychowałem.
3
@escarabajo On taki jest, najbardziej podoba mi się to że nigdy nie bał się meczów. Musiał mieć niesamowitą pewnośc swoich umiejętności ale fakt że je miał. Sam mogę powiedzieć że często przed meczami bardzo się bałem a jego luz był akurat kluczem do sukcesu. Wszystko siedzi w głowie sportowca.
0
@Janiama on tam mógł się nie bać z innego powodu. Czytałeś jego książkę? Niejeden mecz zagrał na kacu albo jeszcze pijany.
0
@escarabajo Jasne ale wiesz, on przychodząc do Legii już kozaczył. Chłopaki mi opowiadali że Kowal to był gigantyczny talent który tylko w części wykorzystał. Tak naprawdę to pili ale nie przed tymi najważniejszymi meczami bo by zdechli :)
0
@Janiama No cóż:) wiesz na pewno więcej.