- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1183 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1183 Culés
17
Podziękowania za rekord 9/27
Zgodnie z obietnicą kontynuuje mój cykl podziękowań dla osób, które wzięły udział w tej oto dyskusji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425
https://streamable.com/dbh0g1
Cześć pierwsza jej kulisów (podziękowania i ciekawostki związane z historią przygotowanę przez SHIBĘ) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8714722#comment-8714722
Część druga (statystki dyskusji)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720478#comment-8720478
Cześć trzecia (ogłoszenie wyników plebiscytu na ulubionego piłkarza La Rambli)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8723939#comment-8723939
Dzisiaj dziękuję tym 10 osobom:
@Mesi12
@Worny
@zadafcb
Użytkownik zbanowany (wrócę w ostatniej części podziękowań, nie martw się ;D)
@boixos1944
@HighestInTheRoom
@Murazor
@TheMugShot
@matirix20
@Antimadridista~
Dziękuję Wam serdecznie!
;D
4
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
4
@Encore wzajemnie ;D
5
@Encore @VamosRakieta dzięki tej dyskusji dziś trochę wyłapałem tych którzy się ukrywają:)
3
@VamosRakieta Szkoda że lista nie jest alfabetyczna. Dałoby radę wykminić o jakiego użytkownika chodzi. :D
3
@SHIBA cieszę się, że przynajmniej tak mogę pomóc ;D
4
@VamosRakieta dzięki wielkie w końcu się doczekalem
3
@Khajio jest chronologicznie, biorąc pod uwagę udział w dyskusji ;D
4
@VamosRakieta Mnie już od dawna nie ma w zestawieniu, ale zapamiętałem ten rekord. Na zawsze. I z pełną kulturą, o którą zawsze zabiegam.
4
@matirix20 wszyscy się doczekają ;).
Z Tobą miałem mały "problem", bo nie mogłem Cię znaleźć. A dopiero potem zobaczyłem że tam jest matirix, a nie matrix ;D
4
@VamosRakieta No @matirix20 to taki wybryk natury. :D
3
@Slazmi Tobie już dziękowałem ;D.
Kulturka tam była. To prawda.
4
@Hiacynk dał mi zagadkę niezłą ;).
3
@VamosRakieta W sumie i tak chyba domyślam się o kogo chodzi. Niby ban normalna rzecz, ale tylko kilku użytkowników co chwilę jest niedostępnych. :)
3
@Khajio to nie ten osobnik ;). Ale spokojnie, wszyscy zostaną wspomnieni ;)
2
@VamosRakieta serdeczne pozdrowienia Rakieta ♥
Z fartem!
2
@zadafcb Vamos!
;D