- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Marcelinho99
2
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ferdas_rawa
3
@Bykunn "Art. 240. [Karalne niezawiadomienie o przestępstwie]§ 1. Kto, mając wiarygodną... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
4
Najlepsi strzelcy w historii futbolu (Wikipedia):
1. J. Bican - 805+
2. Romario - 772
3. Pele - 767
4. C. Ronaldo - 753
5. F. Puskas - 746+
6. G. Mueller - 735
7. L. Messi - 730
14. Z. Ibrahimović - 553
@Hiacynk @Danny Gaucho
To, że Ronaldo i Messi przekroczą 800 jest prawie pewne.
Myślicie, że Zlatan przekroczy 600? Brakuje mu 47 goli, ale nie mam pojęcia, ile jeszcze planuje grać. Byłoby to fajne zwieńczenie jego kariery, bo byłby ósmym zawodnikiem, który ma przynajmniej 600. Do 10. miejsca Szwedowi brakują natomiast 23 gole.
2
@NeroTFP musiałby grać do 40, ale znając jego pewnie to się wydarzy ;P Ibra to ewenement w tylu klubach zawsze topka w bramkach, a do LM przynosił pecha drużynie :D
1
@NeroTFP Zlatan musiałby pograć ze 3-4 lata żeby tyle nabić. Chyba, że przeniesie się do jakiejś ogórkowej polskiej ligi.
1
@NeroTFP Liczba Romario robi wrażenie. Myślę, że bardzo niedoceniany gracz.
2
@NeroTFP Ronaldo na luzie do 40 pogra, patrząc na jego styl bycia. +800 to za dwa sezony będzie miał, a Messi za trzy.
3
@NeroTFP Niemal na pewno przedłuży kontrakt z Milanem. Mówi się, że nawet o 2 lata. Stawiam, że na koniec wróci jeszcze do Szwecji, więc powiedziałbym, że to całkiem możliwe.
0
@NeroTFP Trochę niepewne są te statystyki, szczególnie, że miesiąc temu Messi strzelił 700-ną bramkę z Atletico.
1
@kerouac Tylko, że większość tych goli nabił grając w Brazylii.
1
@Bzyczekk Są to bramki z Barcelony B dodane pewnie.
0
@NeroTFP zarzekam się, że o Bicanie wiem od roku,że w ogóle ktoś taki był, a historię piłki cały myślałem,że już znam
0
@Misanthrope na miejscu Zlatana grałbym ile zdrowie pozwoli. Potem Szwecja, żeby jeszcze dogorywać;)