La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

4

Dziś piłem swoje pierwsze terere. No i na początku byłem dosyć sceptyczny, ale pierwszy łyk i już mnie zatkało. Nie sądziłem że będzie czuć tak mocny smak yerby gdyż nawet woda nie zabarwiła się, ale pomimo tego czuć świetny smak i duże orzeźwienie. U mnie od wczoraj skwar ponad 30 stopni więc bardzo się przydaje. Menta limón - smak.
Mam taki szklany termos do zaparzania herbaty, wsypałem tam yerby i wrzuciłem kostki lodu do pełna, a całość zalałem zimną wodą. Do matero z yerbą wrzuciłem 2 kostki lodu bo więcej się nie zmieści i zalewam je wodą z tego termosa. Jakbym miał dużą tykwę to pewnie mógłbym pić bezpośrednio z niej, ale moje ceramiczne naczynko jest za wąskie żeby wrzucać tam lód. A wy jak robicie terere i czy w ogóle?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?