La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

5

To już 3 lata... Szkoda, że tak to wszystko się potoczyło. Mógł zostać tu wielką legendą

https://i.ytimg.com/vi/6NogN6jtdF8/maxresdefault.jpg

1

@Konias4318 Jeszcze będzie miał czas, mi bardziej szkoda Griezmanna, Dembele i Umtitego bo idą za niego do P$G

4

@GIGAKOKS Ta, to że @LuisSalvano dalej wierzy, że Neymar wróci w to lato to już najwyższy poziom zakłamywania rzeczywistości.

konto usunięte

0

@Konias4318 Sam Bartomeu powiedział, że jak włączą zawodnika / zawodników w operację, to się uda. No chyba, że masz już info od Griezmanna i Dembele, że zostają na 100%.

konto usunięte

0

@LuisSalvano a ty masz info że odchodzą?

0

@LuisSalvano Nie wiem gdzie to przeczytałeś, ale to jest jego wypowiedź sprzed paru dni: https://pbs.twimg.com/media/EehnGC2X0Ags4TK?format=png&name=medium

Chłopie, naprawdę trochę lodu i przestań żyć marzeniami. Rok temu było blisko, ale się nie udało. W tym roku klub nie notuje normalnych przychodów od marca a mamy sierpień a Ty myślisz, że nagle Bartek wyciągnie z kieszeni minimum 150 mln euro i sypnie na Neymara. Klub jest zadłużony a drabinka płacowa jest cholernie obciążona. Bezużyteczny Umtiti który nie chce odejść zarabia 12 mln rocznie i wcale nie dziwię się że nie chce odejść bo nikt inny mu tyle na zapłaci za siedzenie na ławce. Dembele, który ma identyczną pensję nie grał w piłkę od listopada i nikt o zdrowych zmysłach nie zaryzykuje i nie wyłoży za niego sensownych pieniędzy skoro chłopak łamie się regularnie. Otoczenie Griezmanna wielokrotnie powtarzało, że Francuz zostaje na kolejny sezon w Barcelonie. Zresztą gdzie miałby odejść? PSG też zanotowało spore straty, a nie opłaci im się wymiana Neya na Antka nawet przy dopłacie Barcelony. Przypominam, że Ter Stegen i Lenglet czekają na nowe umowy a przed chwilą przyszedł Pjanić który dostał 7 mln euro rocznie jeszcze bardziej obciążając drabinkę płacową. Też bardzo bym chciał żeby Ney wrócił, ale trzeba być totalnie pozbawionym umiejętności logicznego myślenia żeby wierzyć że wróci tego lata, zwłaszcza przy obecnej sytuacji na świecie.

konto usunięte

0

@Lord_Vader Nie, ale w przeciwieństwie do paru osób, które wiedzą, że oni zostaną, nie twierdzę, że na 100% odejdą.

konto usunięte

0

@Konias4318 Coś Cię ta wypowiedź nie wkleiła ;) Poszukaj wypowiedzi sprzed kilku dni. Powiedział, że transfer ten byłby bardzo trudny i możliwy będzie w przypadku włączenia zawodnika / zawodników. To, że wczoraj palnął farmazon, że nie będą się o niego starać, to bajka dla naiwniaków. Rok temu też mówił, że tematu Neymara nie ma, a kilka dni później lecieli negocjować transfer. Sanchez też nie był na sprzedaż. I tak można wymieniać.

Z resztą jak nie wróci teraz, to wróci za rok za pół darmo. Mimo wszystko lepiej, aby stało się to teraz, bo każdy rok bez niego to duża strata.

0

@LuisSalvano Już poprawiłem, sprawdź ;) W dalszym ciągu nie wiem jak można sądzić, że przyjdzie Neymar skoro klub kilka miesięcy temu musiał drastycznie ciąć pensje żeby dalej funkcjonować. Ja Ci już to wytłumaczyłem najprościej jak mogłem, że to niemożliwe ale żyj dalej w swoim świecie ;) i nie daje Ci do myślenia to, że Bartomeu musiał robić machloje i ratować się jakimiś wymianami Arthura za Pjanicia żeby ledwo spiąć budżet na siłę wypychając Brazylijczyka z Barcelony? ten facet nie ma pojęci o prowadzeniu klubu. Zakładając hipotetycznie, że transfer Neymara byłby możliwy to: nie zszedłby z pensji poniżej 23 milionów rocznie, w to nie uwierzę, przy statusie takiej gwiazdy musiałby dostać bonus za podpisanie umowy w wysokości jakichś kilkudziesięciu milionów na pewno, a trzy że bez wymiany to cena wynosiłaby minimum 150 mln euro a PSG nie ejst zainteresowane żadnym naszym graczem bo na tę chwilę Dembele nie grał w piłkę od listopada a Griezmann na pewno nie chciałby tam iść, zresztą rok temu nikt od nas nie chciał tam iść a wypychanie na siłę piłkarzy też nie jest w porządku.

0

Ba, powiem Ci więcej - uważam, że nawet gdyby nie wybuchła pandemia i sytuacja na świecie była normalna to Barcelona i tak nie mogłaby sobie pozwolić na Neymara. Trzeba będzie szukać klubu dla Coutinho, który też ma ogromną pensję i przedłużyć umowy z MATSEM i Lengletem dając im znaczne podwyżki.

konto usunięte

0

@Konias4318 No dobrze, Ty miej swoje zdanie, ja swoje i niech tak zostanie. Ja nie mam problemu z tym, że wg. kogoś Ney nie wróci w tym okienku ;) Ja szanse na jego powrót widzę już tego lata, a to, czy taki Griezmann zostanie, czy nie, to czas pokaże. Arthur nawet oficjalnie potwierdził, że zostaje, a i tak stało się inaczej.

0

@LuisSalvano Z Arthurem akurat inna sytuacja, bo to w jaki sposób został potraktowany to po prostu żenada.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?