- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
23
Jest taka choroba psychiczna, która nazywa się autyzm schizofreniczny. Jednak nie można jej mylić ani z autyzmem, ani ze schizofrenią. Oto typowe objawy dla tej choroby:
- monotematyczność - chory uparcie trzyma się jednego tematu, lub zajęcia
- konfabulacje - chory zmienia swoje wspomnienia, żeby pasowały do całego logicznego ciągu wydarzeń
- egocentryzm
- urojenia ksobne - tutaj temat jest bardzo rozbudowany, ale chory często myśli, że jest prześladowany, nękany przez mniej lub bardziej sprecyzowanych, wymyślonych przez siebie wrogów, których tak naprawdę nie ma
- mitomania - chory opowiada zmyślone historie, przeważnie związane z osobą chorego, lub jego najbliższym otoczeniem
- kreowanie własnej rzeczywistości - chory nagina, lub przeinacza fakty, podaje fałszywy, lub zmyślone argumenty, byle tylko dopasować rzeczywistość do własnych potrzeb
27
@LucaBrasi Brzmi znajomo ^ ^
18
@Danny Gaucho @LucaBrasi Czy ten opis nie pasuje wam do Morawieckiego?
3
@LucaBrasi "chory nagina, lub przeinacza fakty, podaje fałszywy, lub zmyślone argumenty, byle tylko dopasować rzeczywistość do własnych potrzeb"
Niepokojąco dużo podobieństw widzę na LR.
0
@Danny Gaucho Dobrze, że kolega Ci to opisał :)
0
@marcin000019 Marcin, uspokój się.
0
@marcin000019 Prawda. Teraz lepiej mi Ciebie zrozumieć Marcinie :)
0
@Danny Gaucho Oj Danny, mistrzem słabych żartów jesteś ;) Chciałem się zaśmiać, ale nie dałem rady :(
0
@marcin000019 Jakoś to przełknę :). Trzymaj się byku.
0
@Danny Gaucho Miłego dnia!
0
@marcin000019 dobrze zjechałeś dannego wiercipiętę
1
@kerouac dzięki