- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
2
Nie rozumiem jednego ,ok mamy niegroźną pandemię ,że nawet gdyby obostrzeń na całym świecie to liczba zgonów (przynajmniej według mnie nie robiła by wrażenia nawet żeby była 10 krotnie większa niż obecnie, bo nie sądzę żeby była wyższa ) i na tle zgonów z powodu nowotworów , głodu czy wypadków drogowych na świecie ta liczba wyglądała by dalej blado . Teraz pytanie , dlaczego my ( jak i większości średnio i wysoko rozwiniętych państw zdecydowaliśmy się na na 3 miesiące kwarantanny wiedząc że to zrujnuje gospodarkę narodu (wiele ludzi straciło pracę niektórzy wpadli z tego powodu w depresję i popełnili samobójstwo - pewnie wpisali że umarli na covid ,a powinni napisać że przez decyzję na covida się zabili ... , Wiele ludzi napewno żyje z miesiąca na miesiąc i taka decyzja wobec wirusa jest dla mnie absurdem .
Co i kto zyska na tym ,na takim zastraszaniu ludzi ? Napewno telewizja , producenci laptopów i konsol .
Uważam że rząd zyskałby większe poparcie gdyby nie było tej szopki i w tym roku zamiast 4% regresu był by progres o te 3-5% względem innych krajów ....
2
@Thomas99PL Swoją wypowiedź powinieneś zakończyć po "Nie rozumiem". To wystarczy.
0
@Thomas99PL Newsweek, wyborcza, TVN, radio Zet, RMF FM, głos Wielkopolski, wp.pl, Onet, Interia, demotywatory, jbzd i wiele innych rozszarpały by każdego z PiS choćby za jeden zgon.
0
@Thomas99PL Porównanie do nowotworów zupełnie bez sensu. Te "zabiją" cię przez lata, czasami miesiące. Przy tym wirusie mija kilka tygodni(czasami dni) i po człowieku.
Porównaj sobie śmiertelność np. w okresie miesiąca od zachorowania, może wtedy pojmiesz skalę zjawiska.
0
@endriuuu2 typ też nakręcało się kornawirusem i to bardziej niż wymienione przez ciebie razem wzięte...
0
@mkord Bzdura , w tym roku zmarło prawie 5 mln z powodu raka ,masz linka
https://www.worldometers.info/pl/
0
@Dari0G Nie rozumiem tak samo twojej wypowiedzi .
0
@Thomas99PL tylko że TVP by wtedy zmiennila narrację:)
0
@Thomas99PL Zachorowali też w tym roku?
0
@mkord Jakiś procent tak , ale liczy się dzień w którym zmarli ,tak samo jak koronawirus ,nie jesteś w stanie określić którego dnia zachorowali (to jest nie ważne ) . Ważny jest fakt że każdego dnia umiera na raka więcej osób niż na covid przez 3 tygodnie i choćbym nwm ile trwała pandemia to w takim tempie rozwoju nie wyprzedzi chrób nowotworowych liczonych jednego dnia.