La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 796 Culés

6

Nie wiadomo co ładniejsze.Bramka czy asysta?


konto usunięte

3

@Encore Ładna i bramka, i asysta, ale na pewno poziom trudności był większy przy strzale. Nieprawdopodobnie czyste uderzenie.

2

@Encore Szanuję Rooneya za to, że jak przyszedł Robin, to potrafił schować swoją dumę do kieszeni i stać się bardziej takim rozgrywającym, co jak widać chociażby na powyższym filmiku bardzo zgrabnie mu to wychodzi. Zresztą w PL nabił 103 asysty.

Co do bramki Holendra, pisałem to już kilkukrotnie przy okazji jak ta akcja była już tutaj kilka razy wstawiana. Oprócz niego tylko Ibra i Suarez po spartoleniu trzech setek potrafiliby uderzyć to tak idealnie z pierwszej piłki.

0

@Danny Gaucho Lewy by nie uderzył?

4

@Cvzx Lewy raczej nie jest znany z tak spektakularnych bramek.

konto usunięte

1

@Cvzx Lewandowski pod kątem technicznym jest słabszym zawodnikiem od van Persiego, Ibrahimovicia czy Suareza.

0

@Cvzx Lewy czasami coś wpakował z woleja, ale nigdy z tak trudnej piłki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?