- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
0
Ciekawi mnie kolejny sezon w Premier League. Sporo się mówi o Chelsea i Manchesterze United, ale uważam, że raczej mistrzem ani jedna, ani druga ekipa nie zostanie. Oczywiście, chciałbym jakieś "zaskoczenie", ale zapowiada się na ponowną walkę na linii: Liverpool - City. Chociaż wiadomo, że The Reds takiego dobrego sezonu nie zagrają.
0
@Hiacynk Jak United kupią Sancho to mg powalczyć.
2
@Hiacynk Szczerze mówiąc co sezon słyszę tę samą śpiewkę: no ten sezon to będzie ciekawy. I kończy się w sumie, jak zawsze :D
Moim zdaniem scenariusz podobny, czyli jak piszesz: City majster, the reds powalczy, ale spuchnie, a United czy Arsenal/Chelsea będą zachwycać dwa miesiące, by potem zaliczyć serie niewytłumaczalnych wpadek.
1
@Encore Serducho chciałoby kogoś nowego na tronie. Manchester United, albo Chelsea. Rozum mówi, że City, albo Liverpool ponownie, nawet jak Czerwone Diabły kupią Sancho. Uważam, że tam bardziej jest potrzebny obrońca, siła ofensywna nawet bez Jadona robi wrażenie.
1
@kerouac No właśnie o tym mówię. Sporo czytam o mocnej Chelsea i United, a pewnie znowu będą walczyć o 3. miejsce. Pewnie jeszcze Tottenham dojdzie, bo Siwy miał całkiem niezłą końcówkę sezonu w Premier League z Kogutami. Ewentualnie jeszcze Arsenal, ale cała czwórka na razie wydaję mi się "za krótka" na majstra.
1
@Hiacynk A może doczekamy się z kolei niespodziewanego mistrzostwa dla Arsenalu. Może to będzie ten 'sezon" w którym Kanonierzy zdobędą majstra
0
@Hiacynk Prędzej Siwy spadnie z ligi niż się włączy do walki o mistrza. Uważam że to może być sezon City , LFC i United.