- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1449 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1449 Culés
42
Ale pieprzycie o tym Ramosie. Wszystkie piękne klasyki 5:0, 4:0, 6:2, 5:1 i wiele innych grał i jakoś nie zbawił Realu. Dzisiaj tez by nic nie zdziałał, bo City klepało piłkę szybciej niż jego gały mrugaja.
4
@arasz1819 Może i tak ale z nim cała organizacja gry wygląda lepiej.
1
@arasz1819 Może i by nie zbawił, ale na pewno miałby wpływ na postawę drużyny. Co by o nim nie mówić, obecnie to najlepszy kapitan w piłce nożnej.
9
@Encore albo by wyłapał czerwień z frustracji. Nie wiem po co tak go pompujecie
2
@arasz1819 Bo to dzięki niemu głównie Real wygrał mistrzostwo i wyglądał naprawdę nieźle w defie. Zobacz wynik straconych bramek.
3
@Encore walka o mistrza to był wyścig ślimaków, wygral o kapkę śluzu Real, a robienie z kogos z nich teraz bohaterów to przesada. Ramos robil też babole, i to juz też było po przerwie pandemicznej.
0
@arasz1819 a to ktoś tu płakał za Ramosem? Dziwna sytuacja:) dobrze podsumowałeś;)