La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

konto usunięte

7

Panowie gdyby Dembele był zdrowy, gdyby de Jong był zdrowy to ani Ansu Fati ani Puig nie dostaliby swoich szans. Na tym poziomie stresu i presji jaka jest nakładana przez otoczenie na trenerów tylko taka sytuacja daje szansę tym młodym w wielkich klubach. Przecież gdyby cała lewa obrona w Bayernie się nie wywaliła to nikt by nie wiedział że Davies może być jednym z najlepszych na tej pozycji w Europie.

konto usunięte

0

@Janiama no ja bym nie powiedział, że lewa obrona tam się wywaliła, nie mieli Süle i Lucasa, więc przesunęli Alabę na ŚO i Daviesa dali na LO. Bardzo chciałbym tego Daviesa.

1

@MesQueUnClub96 czyli się wywaliła jednym słowem.

0

@Janiama
A Guardiola to co wyjątek? Jak się ma jaja to stawia się na młodych, a jak się jest bezjajecznym to się robi to co Setien
Postawił na nazwiska i tyle.
Trener który w siebie wierzy postawiony na kogoś młodego bez wahania i taka jest prawda.
A jakby ktoś miał wątpliwości to powiedziałby że on jest tu trenerem i wystawia najlepszego piłkarza na dają pozycję.
Tak się buduje piłkarza i autorytet A nie rozwiazania po nazwiskach.
Mimo wszystko chce abyśmy wygrali LM ale trener po sezonie jak dla mnie out

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?