- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1257 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1257 Culés
1
Ci co nie narzekają na skład.
Nie kumam was. Zakochaliscie się w pięknie grającej Barcelonie czy w jakimś innym klubie.
Wychodzimy na mecz z Napoli u siebie bez intensywnego pomocnika. Może wygramy, pewnie tak może nawet wysoko bo napoli jest średnie ale z takim podejściem europy nie zajmujemy.
Dziwcie się czemu wczoraj Juventus tak wygladal- bo grali bez ofensywnego pomocnika- grali rabiot, pijanic i bentacour.
Kto miał rozerwać obronę przeciwnika nieszablonowym rajdem?
Dokładnie. Napoli nie musi też od początku atakować, mogą się bronić i liczyć na 0-0 I swojego gola w końcówce.
To my wystawiamy rakitic za puig, gdzie jeden to wypalone koleś co jak nie będzie szło spuścić oczy w buty A drugi widać że oddalby życie za Barce:)
No zajebiscie Panie trenerze.
O ile po końcówce sezonu miałem nadzieję na LM, to teraz widzę że z Bayernem będzie ciężko.
Nam potrzebny w pomocy ktoś taki jak Iniesta, de bruyne, isco, Bernardo silva, David silva itp itd.
A my jedynego pomocnika o takim profilu zsylamy na ławkę.
No brawo Panie farmerze. Brawo.
Ps. De jong miał racje
0
@lucca87 Pokora synu, pokora. Nie mamy realnego wpływu na to jaki skład wybierze trener, naszym zadaniem jest oglądać mecz i kibicować, więc schowaj to narzekanie w kieszeń i rób to co do kibica należy :)
0
@Mario96w
Ale jaka pokora?
Ja ciągle im kibicuje. Widzę tylko że ciągle popełniają trenerzy ten sam błąd. Ileż można patrzeć na tak defensywa pomóc w naszym klubie.
Chyba nie chcesz powiedzieć że gramy pięknie ostatnio? Raczej okazyjnie pieknie A to dlatego że gramy bez intensywnego pomocnika większość meczów.