- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 806 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 806 Culés
0
Nam oprócz Leo potrzeba jeszcze min. jednego zawodnika, który potrafi wziąć grę na siebie, poczarować, puścić genialną piłkę. Czy to Neymar, czy De Bruyne - ktoś z prawdziwego topu, niesamowicie doświadczony i przebojowy. Jeżeli na Neya trzeba będzie poczekać jeszcze rok, ok... przeboleję i poczekam. Jednak niech wtedy Puig definitywnie wskoczy do pierwszego składu, a konkretnie do pierwszej jedenastki. A Rakitić naprawdę niech już pakuje mandżur, razem z Griezmannem.
0
@LuisSalvano Jadon Sancho.
0
@Encore No dobrze, to jest opcja. Jednak to jest raczej typowy skrzydłowy. A mi chodzi też o kreatora gry. Z resztą Sancho pewnie do United pójdzie, ew. zostanie w Borussi. A jego koszt jest niewiele mniejszy niż zakup Neya.
4
@LuisSalvano Nam potrzeba druzyny.
0
@Rewolucja123 Na drużynę składają się zawodnicy, a wśród nich zawsze musi być jakiś kreator, ktoś z prawdziwego topu. Chyba, że mówimy o klubach takich jak Atalanta, Leicester itd, które potrafią rozegrać 1-2 sezony życia będąc w roli czarnego konia. Wcześniej trafiła nam się ekipa świetnych wychowanków, ale nie znaczy, że tak będzie cały czas. Z resztą gdyby jeszcze ci wychowankowie serio grali co mecz. Dzisiaj mieliśmy za to popis zmian trenerskich.