- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
29
Obejrzałem dłuższy skrót meczu Bayern Chelsea i był to popis jednego aktora. Lewandowski zagrał absolutnie kompletny mecz. Dwie bramki, dwie asysty jedna prawą nogą druga lewą nogą a do tego wywalczony rzut karny. Sezon ma kosmiczny w ostatnich latach mało który piłkarz zbliżył się do jego cyferek a jeszcze nie powiedział ostatniego slowa. Często pada tutaj porównanie do pewnych piłkarzy do tak zwanego ich prime i trochę odbiera się przez to klasę Robertowi. Lewy gra bardzo równo przez ostatnie 8 lat a co najpiękniejsze z każdym kolejnym rokiem jest lepszym piłkarzem. Moim zdaniem zostanie 3 najlepszym strzelcem w historii LM i gdy zakończy karierę będzie jednym tchem wymieniany z najlepszymi napastnikami w historii. 4 a może 5 lat grania ma przed sobą na dużym poziomie i jak widać nie ma w Lewandowskim zniechęcenia czy marazmu a cały czas widać w nim ogień do pracy i do gry w piłkę. Jakie liczby jeszcze wykręci? W LM powinien dobić do 90 goli a w reprezentacji jeżeli nie zakończy w niej zbyt wcześnie kariery nawet 80 bramek jest możliwe.
1
@Janiama Lewy to mam wrażenie, że gdyby nie on to Bayern by tych 8 mistrzostw z rzędu nie wygrał. Przykładowo poprzedni sezon, on tam chyba strzelił ok. 25 bramek, co było 1/4 wszystkich ich bramek. I teraz je odejmujesz. Przypominam że niektóre decydowały o wyniku meczu, a wtedy różnica w tabeli wyniosła dwa punkty
4
@Janiama Szkoda, że w tym sezonie nie ma dwumeczów od ćwierćfinału, bo miałby sporą szansę na pobicie 17-tu goli Ronaldo.
2
@MesQueUnClub96 Często się mówi że Bayern nie ma z kim przegrać w lidze. Ale ostatnie sezony pokazują że tak łatwo nie było i długo musieli się męczyć. Właśnie wtedy Lewandowski znakomicie wywiązywał się ze swoich zadań a w Niemczech wcale nie jest tak prosto strzelić ponad 20 bramek w sezonie. Rzadko się zdarza by więcej niż trzech a nawet dwóch piłkarzy pokonało tą liczbę.
1
@MesQueUnClub96 mysle ze jednak Bayern by wygrywal tytuly. Lewy strzela rowniez tyle bo pilkarze Bayernu zapewniaja mu sytuacje. Fantastyczna 9 ale jednak Bayern to Bayern w Niemczech i 2 lata przed przyjsciem Lewego juz latwo wygrywali tytul, chociaz Lewy byl w BVB. Tak naprawde dopiero sezon 18/19 to bylo realne jakiekolwiek zagrozenie dla Bayernu. Tez pokazuje jak mocna to ekipa.
To oczywiscie tez gdybanie, bo nie wiemy jaka alternatywe na „9” mialby Bayern ale jednak Lewy jest tez beneficjentem gry w tej ekipie.
0
@mekston no ja nie mówię że by w ogóle niczego nie wygrywali, bo by wygrywali, chodzi mi także o to, że sytuację trzeba wykończyć, a w tym Lewandowski jest znakomity.
0
@Janiama jak w 2017/18 gdzie Lewy miał 29 a drugi 14
0
@Janiama też obejrzałem ten skrót... aż boję się meczu z Bayernem, sądzę że niemiecki walec przejedzie się po Barcy :c
1
@MesQueUnClub96 jest, ale i tak mają najlepszą ekipę na papierze nawet bez Lewego w Niemczech, a przed jego przyjściem wygrywali Bundesligę z przewagę 20 pkt. Dlatego trudno mi argumentować, że jednak bez Lewego to Bayern nie wygrywałby tytułu mistrza Niemiec regularnie.
0
@mekston no wygrywali by pewnie, tylko że też jest taka prawda że mieli też moim zdaniem lepszą kadrę przed przyjściem Lewego, a inni też byli gorsi. Neuer w najlepszej formie, Schweinsteiger, Lahm, Robben, Ribery
0
@MesQueUnClub96 jasne ze kadra im sie zmieniala ale i tak nikt w Bundeslidze nie mial lepszej i dopiero sezon 18/19 byl wyrownany