La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

3

JA się osobiście nastawiam na bardzo dobry mecz z Bayernem. Każdy wie że to jedno spotkanie i nie można popełnić błędu. Na takim poziomie każdy może wygrać z każdym. Nie ma co wyrokowac wyniku bo wszystko może się zdazyc. Ktoś np może mieć dobry dzień jak Varane..

konto usunięte

0

@PatrykBarca powiem tak, ja nastawiam się na zwycięstwo Bayernu. I będzie mnie też boleć jak Bayern przegra, ale przynajmniej jak Barcelona przejdzie to będę czuć mniejszy ból

0

@PatrykBarca Otóż to. Nie można popełnić błędu, a Barcelona popełnia ich bardzo dużo. ;)

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Chyba na odwrót powinieneś napisać... Mniejszy ból, bo Barca awansuje? To komu Ty człowieku kibicujesz?

0

@MesQueUnClub96 Ja mam w dupie Bayern , jego ew. Odpadniecie i brak złotego buta czy piłki dla Lewandowsiego. Jestem kibicem Barcy i tak samo jest z Messim i jego reprezentacja czy indywidualnymi nagrodami. Najpierw Barcelona a potem inne głupoty...

0

@Kettger Bayern też. Nawet wczoraj. To jest jeden mecz i skoro w Bundeslidze rywale mogli ich "skaleczyc" to tym bardziej może Barcelona...

konto usunięte

0

@LuisSalvano Barcelonie i Bayernowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?