La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

konto usunięte

8

Kolejny prezent dla rydzyka.
"Park Rydzyka" otwarty za miliony od podatników. Kaczyński dostał prezent
W lipcu ubiegłego roku portal Oko.press odkrył, że 10 miesięcy wcześniej premier Mateusz Morawiecki przeznaczył na ten park 5 mln zł z rezerwy budżetowej. Krótko potem czytelnik Onetu przypadkowo odnalazł informację, że na tym się nie skończyło i Morawiecki dorzucił potem jeszcze kolejne 3 mln zł.
Jesli ktoś naprawdę nazywa po złym rządem, to co powiedzieć o tych gnidach, złodziejach, kłamcach?

konto usunięte

0

@damiano996 Można powiedzieć większe gnidy i złodzieje niż PO, ale naszym problemem jest to, ze mamy wybór między złodziejem, a złodziejem. Rozchodzi się o to, kto nas mniej okradnie xD niestety

0

@Mr8lack pomyśl nad konfederacja. I PO to na pewno nie są mniejsi złodzieje. Od początku zadluzali nas na jakieś 50mld rocznie. Do samego końca.

konto usunięte

0

@endriuuu2 konfa nie dla mnie. Za bardzo radykalni.

konto usunięte

0

@Mr8lack to prawda, niestety jak nie mam wyboru to wolę partię, która coś jednak dla Polski zrobiła i jest liberalna. Oczywiscie nie jestem zadowolony z wielu rzeczy ktore wydarzyły się za ich rządów. Niemniej tak nie było, że na każdym kroku afera, najwięcej milionerów, wyłudzanie pieniędzy za przejazdy do UE i z powrotem. Każdy rząd taki jest, w każdym kraju tak jest. W UK kupili maseczki za ponad 200 milionow PLN i okazalo się że są nieprzydatne dla lekarzy i personelu. Tu jest taki sam burdel jak w PL, tylko kraj bogatszy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?