- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1183 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1183 Culés
8
Jeśli Ronnie O'Sullivan wygrałby MŚ, to stałby się samodzielnym liderem w zwycięstwach w turniejach rankingowych, miałby ich 37. Zrównałby się też ze Stevem Davisem pod względem zwycięstw w MŚ. :)
6
@student97r
Z całego serca mu tego życzę.
2
@student97r Nie znam się na snookerze ale chłop musi być totalnym kotem w tą gierkę.
2
@Chakalaka A ja z kolei liczę, że nie zdobędzie. Choć muszę przyznać, że jeśli tak miałby grać do końca to będzie jak najbardziej zasłużone zwycięstwo.
3
@Encore Jest w TOP2, a wielu powie, że jest najlepszy w historii. :)
0
@student97r to tak jak z mj i lbj ? :D
2
@Encore W sumie o tym samym pomyślałem, chociaż w NBA jest więcej zawodników, którzy mogliby być stawiani na 1 miejscu. :) W snookerze tak naprawdę tylko dwóch.
1
@student97r Moim zdaniem nr 2 w historii za Hendrym.
2
@tobiasson92 Dlatego napisałem, że w TOP2, dyskusja na takie tematy zawsze będzie. :)
3
@Encore Ja powiem, że najlepszy w historii. To jest ikona i fenomen tego sportu. Niesamowity gracz.
1
@student97r Kiedyś też grano mniej turniejów, 1 na 3 - 4 miesiące. Teraz grasz nie raz 3 turnieje w miesiącu :D
1
@Encore chyba z mj i kb.
Komentarz usunięty przez użytkownika